Залишитися вірність тоді, коли всі кажуть, що немає надії, це тільки з ЛЮБОВІ

RitiroOnLine_settembre_2012_html_7c386883

Дорогі браття і сестри у Христі, у неділю Мироносиць, читаючи розповідь про Йосифа з Ариматеї та про вірних жінок-учениць Христа, згадуємо побожних чоловіків і жінок у наших громадах, які є прикладом віри в живого воскреслого Спасителя-Месії.
У різних ситуаціях по-різному, чому?
Легко вірити в Христа-Месію, коли ти бачиш чуда, коли є слава і похвала, коли тебе шанують тільки за те, що ти ЙОГО знаєш особисто, а що стається тоді, коли все знищуюється і ти стаєш тим, ким ти є насправді?
Так, саме в такі ситуації як хресна дорога, смерть, погребення – викривають правдиву причину нашої віри, нашої участі та активної присутності!
Саме тоді ми запитуємо себе: чому і для чого це робимо? Бо нам це вигідно і маємо з цього зиск, чи цим ми виявляємо жертвенність – ознаку правдивої любові?
У культурі споживатства, де жертвенність забувається, саме вона стає важливим критерієм існування активного церковного життя. Є ті, які приходять до церкви, щоб “ЩОСЬ” отримати, а є ті, котрі йдуть, щоб дарувати свій час, таланти, матеріальні добра – своє життя на служіння Богу і людям.
Церква об’єднує тих, хто любить Бога і хоче служити Йому
Ми віримо, що Христос далі діє, бо ми разом із іншими активними членами громад стали немов ті, хто далі пішли за Ним і далі залишились вірними Йому незалежно від того, що діялось довкола.
Спасибі всім активним церковним жінкам і чоловікам за вашу Любов до Христа, за вашу вірність Йому, за те, що не знеохочуєтеся і ту втрачаєте надію, навіть, якщо приходять труднощі, невдачі, спокуси, упадки.
Спасибі за те, що прийняли поклик Христа і залишились по-сьогодні Його учнями, які ісповідуєте Його, як Живого Воскреслого дотепер Присутнього Месію!
Спасибі за те, що ви є в церкві серед нас і за те, що приводите інших до Христа, свідчачи свою любов до Нього.
Хай Бог вас милує всіх!
Ваша любов до Христа зможе перебороти всякий страх і відчай, всяку трудність і смуток, бо любов є взаємною. І вона обнімає вас Милосердям Отця!