Зауваження

Loading

На цій сторінці може у рамці “відгуки” написати технічні зауваження щодо цього сайту. Буду вдячний за допомогу і у межах можливостей спробую покращити його роботу.

Зверніть увагу на зауваження подані нижче, щоб уникнути повторень.

 • СІХ! Ви спокійно можете написати свого листа до мене, цілком анонімно на мій емаіл email.
   
Видрукувати Видрукувати

13 коментарів до “Зауваження”

 1. колись я писав на сайт УГКЦ, щоб утворили тему “Запитання священнику”. Утворили… і ніби не зле то виглядає. Але на відповідь священника, часто виникає ще 5 запитань, а врежимі запитання, за місяць – відповідь, не дуже зручно. Непогано було б тут організувати типу щось живого спілкування.

 2. Сайт не поганий,але дуже рідко, на мій погляд, з`являється щось нове (можливо, через зайнятість автора). Хотілося б щодня відкрити і прочитати цікаву історію чи статтю.

 3. Що до нових статей, думаю, можна було б вірянам здібним, по Божій милості та Його натхненю, допомогти о.Віталію, самим писати. Одна людина, одні думки,один досвід. Багато людей, багато думок, багато досвіда. А як Ви думаєте, о.Віталій?

 4. Я саме за це! Було би корисно прочитати і ваші історії з життя. В якійсь мірі відгуки можуть послужити цьому. Розумію, що це замало, але на цьому сайті це входить у його обмеження. Може ствоврити для вас читачів інший сайт, де би ви могли перейти від читача до дописувача?

 5. Отче Віталію, то було б не погано, але думаю краще створити нову тему(розділ) для відгуків з назвою, наприклад, “Твоя Історія” чи “Твоя розповідь”, на Вашому сайті. І якщо будуть бажаючі то тоді можна буде дописувати туди історії. Якщо таких бажаючих буде багато, чи історій буде велика кількість, тоді можна і сайт створювати… а як думаєте Ви, отче Віталію?

 6. Але якщо Ви не маєте можливість часто відвідувати сайт,можливо хтось зможе Вам допомогти у даному питанні?
  Щодо сайту..то поширювати його варто,адже таким чином..,можливо,деякі люди побачать допомогу і знайдуть деякі відповіді на запитання саме тут??

 7. До Nerina
  Дуже дякую за вашу активність на сайті. На сторінці (http://www.rozdum.org.ua/?page_id=309) є такий текст. “Залишаю за собою право на скорочення, виправлення написаного тексту. Пробачте, це буде лише для зручності читання і для дотримання цілі сайту” Пригадую, що це приватний сайт. Простіть мені, якщо чимось обмежив вас.Хай Бог благословить і поверне мир у серце ваше. Гарного приготування до Різдва Христа у вашому серці, а це вже вам рішати, коли воно настане…. 🙂 Мир вам

Залишити відповідь

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.