Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Листопад, 2007

Як cтaти нервовою людиною?

сваркаЛегкий стрес зовсім не шкодить здоров’ю. Але при бажанні його можна перетворити у хворобу й отримати діагноз «невроз». Що для цього потрібно?
Це дуже просто!
Прочитати все »

Поради Фарисея до “Доброї сповіді”

farysejМаєте труднощі із сповіддю?  Не ви одні?  Головне не  впадати у відчай і у різні крайнощі!  Головне жити так, щоб всім було добре, а особливо вам! Прислухайтесь до моїх порад і вам буде добре , як мені.

 

Перед cповіддю не думaйте про cвої гріхи – це може вac принизити, крaще подумaйте про cвої доcягнення, aбо взaгaлі ні про що не думaйте.
Нa cповіді почніть з того, що ви дуже чacто ходите до церкви і молитеcя, що ви дуже
Прочитати все »

…не судіть – і не будете суджені; Лук. 6, 37

Цікавитися життям інших людей у наш час вже стало звичною справою. Дехто каже, що це вже стало обов’язком бути в курсі всіх новин. Тому ми читаємо газети, дивимось новини по телевізору і звичайно далі продовжуємо жити старим методом передачі інформації – говоримо один про одного.
В багатьох справах палка має два кінці. Виявляється, що спілкування теж двояке: може принести нам добро, але може добряче нашкодити. Ми в нашому житті переконались не раз, що: краще було би промовчати, краще було би не чути, краще було би не цікавитись. То у чому ж справа? Чому Дар Божий може нам принести шкоду? Прочитати все »

Щастя – це коли один потребує іншого

seloОдин чарівник завітав до звичайного села. Люди жили просто, працювали день і ніч, заробляючи на життя. І ось, коли він з’явився серед них, то запропонував свої послуги і сказав, що може полегшити їм життя. Потрібно було лиш виявити своє бажання.
Першими поскаржилися хворі, щоб той забрав усі хвороби, і щоб вони ніколи не хворіли. Так і сталось. Прочитати все »

Бог є живий для нас, бо живе серед нас

dityМаленький хлопчик спостерігав пильно за мамою, як та молилась. Він не розумів багато речей і тому часто цікавився всім і розпитувався. Одного разу дитина зауважила, як мама поцілувала ікону і поставила біля неї квітку, потім зробила поклін, якийсь знак рукою, що починався від голови і відійшла. Коли мама відійшла, Прочитати все »