Хай Бог тебе благословить

Вміти зупинити себе вчасно!

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 26 Листопада, 2007. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Одного разу, юнак зібрався іти до монастиря. Коли прийшов, то заявив абату, що хоче віддати своє життя на служіння Богу. Абат усміхнувся і промовив: «А ти його, життя, маєш, що хочеш віддати? Ти ним керуєш?». Юнак не зрозумів.
Тоді мудрець повів його вулицями і почав показувати різних людей. Бачиш п’яного – ним керує горілка. Он, хлопець пристально дивиться на дівчину – ним пристрасть. Там, жінка кричить – впала в істерику. Там, двоє не говорять між собою – вони під ногою гніву. Ось, хтось говорить без зупинки, а інший не може зупинитися в їжі. Як зупиниш їх, то будуть нервуватися.
Тоді ж хто є вільним? Хто керує своїм життям? Той, що уміє зупинитися на пів-дорозі, на пів-слова, на пів-погляді, бо вирішив сам. А в тебе як з гальмами?

коментарі 2

  1. Роман

    Гальма часом слабкі,але коли машина не твоя, то він нагадує проце і пильнує…

  2. Meri

    Звички прекрасні слуги, але погані пани.
    Якщо вчасно не гальмувати так і все життя можна проїхати не в тому напрямку, що потрібно. І зрозуміти це коли змінити щось в житті надто пізно.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.