Молитва перед іконою “Пресвятої трійці”

Loading

Благословенний Ти, Господи Боже наш, що Ти створив людину на Твій образ і подобу та покликав її до участі у Твоєму Божественному житті. Ти дарував їй життя у чудесному раю, щоб розділяла радість усього створеного і, виконуючи волю Твою, стаючи учасником Любові Твоєї, мала життя вічне.
Але за намовою лукавого і власним нерозумом людина не послухала повеління Твого і заповідь Твою переступила, тому й первісну гармонію єдності з Тобою втратила.
Ми, споглядаючи на Ікону Пресвятої Тройці, у якій пізнаємо Таїнство Твоєї Божественної любові, каємось сокрушеним серцем за все чим провинились супроти Любові Твоєї, Чоловіколюбче. Ісповідуємо гріхи наші супроти ближніх наших, які вчинили нас нездатними однодумно визнавати Тебе, Бога єдиносущоного і нероздільного.
Благаємо Твою доброту, щоб дано було нам ласку навернутись і виправити грішне життя, щоб  живучи за заповідями Твоїми, шукали і плекали любов між нами.
Очисти серце наше благодаттю Пресвятого Твого Духа, щоб ми повернули первісну єдність з Тобою і між собою, очистившись від гріховних нахилів і помислів лукавих.
Вчини нас свідками Твоєї Божественно Любові в наших сім’ях і церковних спільнотах, щоб змогли ввійти у Царство Твоє тут на землі, наближуючись до Царства Вічного,
Бо Ти єси Бог, що благістю Своєю кличеш нас до участі Божественної Чоловіколюбної Трапези Твоє і Тобі славу возсилаємо, безначальному Отцеві, з Єдинородним Твоїм Сином, і Пресвятим, і Благим, і Животворящим Твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Видрукувати Видрукувати

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.