Покаянні молитви за гріх навмисного дітовбивства в лоні матері

Loading

Гріх навмисного дітовбивства став чорною плямою чи не для кожної сучасної сім’ї. Гіркота цього гріха знищує благословення у сім’ї. Найгірше, що в таких ситуаціях дехто закривається в собі у зв’язку з фальшивим переконанням про безнадію на Боже милосердя, а дехто через брехливі оправдання, що нібито не було іншого шляху. Лише деякі відкривають своє серце перед Богом і каються за скоєний гріх. Нехай ці молитви допоможуть тим, котрі шукають вихід із чорного тунелю безнадії. Хай Бог помилує!

Молитва заступництва за навернення тих, хто допустився гріха навмисного дітовбивства  в лоні матері

Господи Боже, Спасіння слуг Твоїх, Ти шукаєш заблукані душі і сокрушаєш серця, даючи сльози покаяння – даруєш прощення. Ти не хочеш смерті грішника, але хочеш, щоб він навернувся і жив. Сам і нині, Чоловіколюбче, змилосердься над грішними матерями та батьками, з волі яких було допущено навмисне дітовбивство та над всіма тими, хто причетний до цього гріха.

Подай їм глибоке покаяння і уділи Твою Благодать, щоб звільнились від тягару цього важкого гріха. Примири  їх зі Святою Твоєю Церквою, щоб відновили образ і подобу дітей Твоїх та отримати належну духовну підтримку і допомогу.

Бо ти є Бог, що милує і спасає тих, хто з розкаяною душею приходить до Тебе і відновлюєш втрачену благодать і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Покаянна молитва за гріх навмисного дітовбивства в лоні матері

Ти, Отче Небесний, дарував мені дар батьківства і материнства, а я відкинув/ла його

Ти, Сину Божий, довірив мені продовження життя для світу цього, а я не прийняв/ла його.

Ти, Духу Святий, у Своєму провидінні забажав благословити мене і мій рід у цьому дитяті, а я відвернувся/лася від нього.

Тому, справедливий Ти у ділах Твоїх, коли судиш і через різні труднощі та терпіння, настановляєш мене на шлях покаяння.  Схиляю свої коліна перед Тобою, справедливий Боже. Жалую з цілого серця за допущений гріх і ревно благаю про Твоє прощення.

Дякую Тобі за всі терпіння, що посилаєш мені, щоби напімнути, зупинити перед вічним прокляттям і очистити від усякого гріховного бруду.

Приймаю все зі смиренним серцем моїм і як розбійник на хресті, що справедливо терпів за гріхи свої, прошу Тебе: «Пом’яни мене, Господи, у Царстві Твоїм». Пресвятая Тройце, помилуй нас, недостойних батьків.

Боже добрий і милостивий, я каюсь, що відкинув/відкинула дар життя, і тепер бажаю відновити бодай своє духовне батьківство (материнство) над дитиною моєю убієнною і обіцяю, що вже більше ніколи не буду відкидати цього дару і виявляю бажання постійно творити поминання душі моєї дитини перед ликом Твого Милосердя.

Хоч і негідний/негідна, але з розкаяною душею благаю: і Ти, Господи, пом’яни невинну душу дитя мого у Царстві Твоєму, що нічим не провинилось перед Тобою. Невтомно і з довірою благаю Тебе: Вияви милосердя Своє, як Сам Ти сказав, «хто приходить до Мене, я не відкину».

Як Ти прийняв мене, заблуканого Твого сина (Твою дочку), що розкаявся (розкаялась) з дітовбивчого гріха, так прийми душі цих дітей у Батьківські Обійми Свої.

Як Ти прийняв мене грішного і недостойного, що відкинув/ла дар батьківства/материнства, так огорни душі цих дітей Безмежною Своєю любов’ю.

Бо Ти є Бог, що милує і спасає, що творить все з волі Своєї, і Тобі, з розкаяною душею в благодарності за прощення гріхів усіх, славу возсилаю Отцю, Сину і Святому Духові! Амінь.

Покаянна і благальна молитва сім’ї, котра допустила гріх дітовбивства в лоні матері
Ісусе, Спасителю наш, заступнику в наших немочах перед Отцем небесним, захисти нас грішних батьків від спокус, що зійшли з дороги праведної і схилились на шлях знищення життя.

Не допусти, захорони, відверни від повторення цього тяжкого кровопролиття невинного Твого сотворіння в нашій сім’ї і дай мужність боронити кожне людське життя.
Благаю Тебе, Цілителю душ і зціли нашу сім’ю від усіх душевних ран, що успадкували внаслідок цього страшного гріха, і що переслідують нас, навіваючи безнадію,  помилуй нас.
Допоможи, Господи, щоб ми віднайшли мир і спокій, відновили образ і подобу дітей Твоїх та отримали належну духовну підтримку і допомогу.
І з довірою на Твою всепрощаючу милість, за молитвами Богородиці  – заступниці розкаяних грішників  і за молитвами всіх святих,  з смиренним упованням на те, що уся наша сім’я буде царювати з Тобою у Царстві Твого Безмежного Милосердя на віки вічні. Амінь

Їм, невинно убієнним, хай буде вічная пам’ять у Царстві Твоїм, а нам, розкаяним грішникам, – вічне помилування! Амінь.

Видрукувати Видрукувати

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.