Молитва на завершення року

Loading

Боже Величний, Творче Всемогутній, в цей час завершення року схиляю голову перед тобою і дякую Тобі за всі Твої добродійства, якими Ти так багато обдарував мене цього завершуючого року, і цим виявив милість Свою до мене, хоч грішного, немічного і недостойного слугу Твого.
Прости, що не завжди зумів прислухатись до Твого Божественного Голосу, прийняти Слово Животворне Твоє і виконати Волю Твою Святу, прости за вчинені гріхи супроти любові Твоєї та брак любові до ближніх.
Цей новий рік бажаю розпочати з Тобою, з Твоїм благословенням вирушити назустріч незнаному мені, але приготованому Тобою.
Тому вірю, що все дане Тобою буде мені корисним, тому сподіваюсь, що все, що трапиться зі мною, стане наступним кроком на дорозі до Вічного Щастя, тому, довіряю Тобі свої плани і свої мрії, свої переживання і турботи: Хай у всьому і завжди буде Твоя Свята Воля.
Сердечно молю Тебе: вияви до мене милість Свою, ласку і любов, щоб і через мене виявилась велика щедрість Твоя до ближніх моїх та інших, кого Ти пошлеш на дорогу мого життя.
Щедрий і Чоловіколюбний, благослови мене, сім’ю мою, друзів, Церкву Святу та всіх дітей Твоїх у світі розсіяних і сподоби, щоб ми ще більше пізнали доброту Твою та, об’єднані у Твоїх обіймах, повсякчас і кожної миті возхваляли Ім‘я Твоє святе – Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Видрукувати Видрукувати

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.