Молитва благодарення за церковну громаду у день її річниці

Loading

Господи Боже, Владико всього світу видимого і невидимого, від Твоєї святої волі залежать усі дні й роки життя нашого, від твоєї волі бере початок усяке добро і все, що його наповняє.

Ти Духом Святим сотворив першу Церкву і тим же духом надихнув, щоб і в цьому місці була наша церковна громада.

У цей святковий день схиляємо свої голови із вдячністю та поклонінням і благодаримо Тебе за те, що Ти з невимовного чоловіколюбства Твого об’єднав нас у Святу Церкву і дозволив нам прожити ще один рік у Твоєму Благословенні.

Благословимо Тебе і славимо Тебе за всі ласки, які отримали упродовж всіх років у спільній молитві, у спільних задумах і ділах.

Благодаримо за всіх духовних наставників, яких посилав нам і через яких звіщав Добру новину.

Як добрий пастир, Ти зібрав нас загублених дітей Божих воєдино і продовжуєш вести до небесного Царства. Дякуємо за кожного з нас, кого покликав до цього храму і об’єднав Твоєю Любов’ю.

Благодаримо за всіх жертводавців, які сокрушеним серцем утримують нашу Церкву, жертвуючи свої сили і матеріальні блага.

Сам, Господи, благослови нас і цей новий рік, що його розпочинаємо з милості Твоєї, благослови всі наші задуми і ділання Тобі угодні.

Нехай молитва наша і весь духовний труд приведе всіх християн до єдності і злагоди, щоб наша Церква ще більше зростала у вірі, надії і любові, щоб усі вірні нашої громади духовно зросли, спасаючи свою душу та прямуючи до Божого Царства, щоб разом прославити величне і святе ім’я Твоє Отця і Сина, і Святого Духа.

Амінь.

Генуя, 2011, 8 річниця Церковної громади

Видрукувати Видрукувати

Залишити відповідь

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.