Молитва в часі скрути та безробіття

Loading

Боже, будь мені милостивий, задля безмірної Твоєї доброти й умилосердися наді мною грішним(ою) і не гідним(ою) Твоїм(єю) слугою!
У цей скрутний для мене час (пошуку роботи, безробіття, інше) припадаю до Твого милосердя і віддаюся у Твою опіку. Зітхаю принижений(на) і знеможений, втомлений від думок неналежних та слів безнадійних. Помилуй мене, обезсиленого, підніми мене упалого у відчай.
Не відаю чи за свої провини терплю справедливе наказання, мій Боже, бо не раз падав в неправість і беззаконня, а може по своєму невіданню не розпізнав я Волі Святої Твоєї? Просвіти мене і відкрий мені двері надії на краще.
Не буду більше нарікати на Твою повчаючу руку, а радше буду довіряти Тобі і шукати найперше Твоєї волі святої.

Ти, Боже, безконечно справедливий і всі Твої діла є справедливі. Ти, Боже, найвища справедливість, і нема в Тобі неправди. Ти, Боже, допускаєш для нас труднощі не через строгість, а задля справедливости. Бо не раз відвертався від Тебе, спокушаючись до лихих вчинків, не раз я уникав молитви у забутті про Твоє благословення, не раз  відкладав благодарні моління.

Прости, пощади і не осуди мене за безліч гріхів моїх і переступів, а по безконечному Твоєму милосердю помилуй і благослови.
Вірю, що все походить від Тебе, Боже, і ніщо не діється випадково. Тому дай мені, Господи, ласку, щоб я терпеливо та з покорою зносив(ла) всі терпіння, якими мене досвідчуєш. Нехай упокорений(на) очищуся від всякої скверни, що віддалила мене від Тебе, Джерела і Подателя всякого добра.
Змилосердися наді мною, Боже мій, і не дай щоб відступив(ла) від Тебе у своєму невірстві і безнадії, щоб не нарікав(ла) і не озлоблювався(лася), не падав(ла) духом і не обезсилювався(лася), а щоб завжди восхваляв(ла) Тебе і діла Твої величні!

Пішли мені, Боже, насущний хліб і поміч від людей. Поспіши мені на допомогу через вибраних Тобою посланців, щоб утішили мене, підтримали у цей скрутний час, щоб дали належну пораду і вказали шлях до радості.

Ти знаєш, Боже Всевидючий, що є ті, котрі потребують доброго робітника і знаєш намір мого сокрушеного серця. Об’єднай нас силою Твого Божественного провидіння, щоб змогли взаємно допомагати один одному.
Нехай возрадується душа моя у Тобі, Господи, нехай заспіває подячні псалми, восхвалить Тебе за діла величні.
Боже, будь мені грішному(ій) милостивий, Ти, що живеш і царюєш на віки вічні. Амінь

Молитва була складена для заробітчан з України, що перебувають в Італії, в області Лігурія

Видрукувати Видрукувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.