Молитва паломника в Люрді

Loading

Молитва паломника

Господи, прийми моління наше і жертву нашого паломництва. Прости нам наші гріхи і очисти нас від гріховних наслідків. Вияви Милосердя Своє і помилуй нас. Всі труди і невигоди приймаємо із радістю як хрест нашого життя, що веде нас до спасіння наших душ. Дозволь пережити Твою присутність і зігрій нас теплом Своєї Благодаті.
Нехай буде дарована нам радість від життя благочестивого і Тобі угодного.
Нехай звершиться на нас воля Твоя, воля нашого Бога і Владики.
Амінь

На початок паломництва

Господи Ісусе Христе, Ти, котрий подорожував із Своїми апостолами, подорожуй сьогодні зі мною та з іншими паломниками. Благослови наш паломницький шлях  до чудотворного містечка Люрд, де об’явилась Твоя Мати.

Прийми нашу жертву паломництва і наше покаянне моління, що приносимо Тобі. Прославляємо Тебе всюди, де подорожуємо і дякуємо за те, що покликав нас все більше пізнавати Тебе.Разом із Тобою величаємо Матір Твою, котра постійно пригадує нам про Твою любов до нас, котра закликає нас до постійного покаяння і невтомної молитви.

Нехай духовні труди цього паломництва будуть ласкаво прийняті Тобою і душа моя нехай буде наповнена Твоєю Благодаттю, щоб сподобитися бути учасником/ницею спасительного Твого відкуплення.

Нехай цілюща вода з Люрду буде мені на очищення і на освячення, на зцілення душі і тіла мого, за молитвами Богородиці і за заступництвом усіх святих, бо Ти єси правдивий Цілитель і податель Благ для душ наших і ми Тобі славу розсилаємо: Отцю, і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Молитва перед мощами св.Бернадети Субіру з Люрду

Господи, серед смиренних,  простих і улюблених Твоїх дітей, Ти вибрав дівчину Бернадету і дарував  їй ласку мати об’явлення Пресвятої Діви Марії, щоб розмовляючи з Нею, стала живим свідком Божої любові до нас, дітей Божих, котрі були доручені в опіку Матері Божої.

Роздумуючи над об’явленням Матері Божої в Люрді і над закликом до покаяння, до молитви і до жертвеності, та наслідуючи життя святої Бернадети, відновлюю бажання жити за Святими Божими заповідями і хочу повернути втрачену через гріхи благословення Всевишнього.

Сподоби мене, Господи, щоб і я задля молитов святої Бернадети і за її заступництвом, зміг/ змогла прийняти цілим серцем заклик до покаяння і навернення з моїх гріхів, встати з моїх немочей і вірно продовжувати йти дорогою до святості.

Дай мені ласку мати просте серце і убогу душу, як мала свята Бернадета з Люрду, щоб могти цілковито довіритися Тобі під покровом небесної Матері, Пречистої і Непорочної Діви Марії. І в такий спосіб, ще тут, на землі, осягнути обіцяне блаженство і справжню радість у серці.

А ще прошу разом із молитвами св.Бернадети, великої молільниці при престолі Твоєї слави, вислухай, Боже, моє особливе прохання (тиша і приватна молитва)

Свята Бернадето, моли Бога за нас, грішних!
Свята Бернадето, підтримай немічну молитву нашу!
Свята Бернадето, випроси у Милосердного Бога ласки, що просимо!
Амінь

Пресвята і Непорочна Діво Маріє, прийми молитву нашу і жертву цього паломництва, та донеси Синові Твоєму і Богу нашому. Амінь.

Видрукувати Видрукувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.