Ціль i особливість церковних спільнот

Loading

Ціль церковних спільнот

Спільнота віруючих зібрани в ім’я Ісуса Христа, тому Христос є центром і основою для кожної церковної спільноти. Церква, це сам Ісус Христос, котрий через віруючих, продовжує діло Спасіння.

Тому ціль християнської спільноти – це спасіння людини і цілого людства.

Церква, члени церкви, продовжують місію Христа – спасіння людини. Беручи це до уваги, церковна спільнота не може робити все те, що би суперечило спасінню людини.

 

Церква продовжує діла Господні: діла милосердя, прощення, жертвенної любові. Тому вона не може бути елітною групою найкращих. Церква є для всіх, а особливо для тих, хто найбільше потребує допомоги.

Коли згадуємо, що Церкву надихає Святий Дух, то хочемо підкреслити, що група церковних людей – це віруюча група, яка вірить у Боже провидіння і поміч Святого Духа.

Завдяки Довірі до Святого Духа ми уникаємо самодостатності і самоініціативи!

Прояви егоїзму і корисливості в церковних спільнотах недоречні, так само і опозиційне ставлення. Христос наголошує: Царство поділене між собою не встоїться.

 

Церковні спільноти відрізняються від нецерковних також своєю ціллю.

Є різні благочинні організації, які подібні до церковних, але причиною їхньої доброти є щось інше, як сам Бог.

У церковних організаціях першою причиною нашої діяльності є Бог. Бог нас спонукує робити добро і допомагає його довершити. Ми отримуємо користь не у людській славі, чи матеріальні користі, а у спасінні власної душі.

 

Спасіння у церковних спільнотах

Коли говоримо про спасіння, то звертаємо особливу увагу на той факт, що Христос прийшов на землю, щоб нас спасти від вічного прокляття, що його можемо отримати як наслідок гріха, гріховного життя. Тому, ми в Церкві маємо знаходити все, що нас спасає від гріха.

Через святі Тайни ми освячуємося і отримуємо силу боротися із спокусами цього світу. Деякі святі Тайни: Хрищення і Сповідь мають очищуючий характер. Саме вони нас очищують від гріха.

Молитва надихає нас творити діла милосердя, наслідувати в любові і жертвенності самого Спасителя.

Діла милосердя нам дають можливість пережити доброту у своєму житті. Коли творимо діла милосердя, то вже творимо Церкву, у якій живе любов.

 

Видрукувати Видрукувати

Залишити відповідь

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.