Тема: Створення світу

Loading

Читання Біблії розпочинається із Книги  Буття.
Буття – це початок усього, це відповідь на запитання коли, що і як виникло, Хто це все створив?
Книга Буття – це не є наукова книга для дослідження, але це гнийа, котра дає відповідь, відповідь яка дається людині по силі її сприйняття світу. Бог об’явив людині про початки, але людина наскільки змога це об’явлення передала.
Книга Буття нам відкриває два уривки створення Світу. Два різні підходи: хронологічний – день за днем, створіння за створінням і вінець є людина, далі спочинок. Інший – це все для людини, для її життя на цій землі. Обидва показують, що немає випадковості і самоплинності, але є ЗАДУМ БОГА, тобто цей світ не є “хаосом і вільним падінням”, але Задум Творця, котрий найшов реалізацію.
Тому наше ставлення до цього світу не може бути хаотичним і не впорядкованим. Ми не створили цей світ, ми лише маємо його утримувати. Нищити цей Світ, ставитися захланно, привласнювати його лише собі – це замах на Самого Творця!

Запитання до групи:
1. Чи є різниця ставлення до довколишнього світу людини віруючої, яка вірить, що Бог є Творцем світу і людини невіруючої, яка говорить, що винекнення світу – це випадковість?

Видрукувати Видрукувати

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.