Священик та інтернет …

Loading

Не раз зустрічаю людей, котрі дивуються, що користуюсь інтернетом. А що ви на це думаєте?

Видрукувати Видрукувати

22 коментарі до “Священик та інтернет …”

 1. Я думаю, що коли священик користується інтернетом це дуже добре. Технічний прогрес не стоїть на місці. Вважаю, що священик не повинен “відставати” від нього та йти вногу з часом, незабуваючи про своє покликання. Вам це добре вдається!

 2. Схвально, бо таких сайтів, на превеликий жаль, мало. Проте, крім цих розділів, які Ви висвітлюєте, за що Вам велика подяка, хотілось б побільше дискусій, відповідей на запитання. А Ваші проповіді таки спонукають до глибоких роздумів. Дякую Вам, хай Бог Вас береже.

 3. Схвально, навіть дуже! Особливо якщо у інтернет-священника є час давати відповіді на питання своїх “парафіян” 🙂 (до речі, а де можна залишати свої запитання?)
  а проповіді хороші, хіба може бути поганим те, що робиться на славу Божу?

 4. щодо запитань, то приватні вартує давати по “ICQ”, а загальні, якщо відповіді дійсно нема в неті і це буде корисним для інших, то залишайте у “Твоя думка про, а я вже з часом побачу, де потрібно помістити цей розділ…., звичайно, якщо він буде актульним”

 5. На мою думку, священик та інтернет – це дуже актуально, особливо для молоді, яка лінується піти в церкву, але часто сидить в інтернеті. Є ймовірність того, що молоді люди натраплять на цей сайт, чи інші подібні і зацікавляться Божим словом.

 6. Якщо ти шукаєш матеріали до реферату чи ще щось, а поруч мигають непристойні картинки з рекламками різних сайтів, то це нормально, ,це людей не хвилює. А якщо в неті можна прочитати Слово Боже, то це велика проблема. І як боротись зі священниками котрі дійшли до інету?

  Дехто пише, що в неті мало духовних сайтів, тому (надіюся о.Віталій не буде проти) зроблю рекламку деяких (цей сайт я також рекламую для друзів)

  http://truelovewaits.at.ua/ (Про Рух чистих сердець)
  http://mkkae.ucoz.ua/ (тут, на жаль, тільки київська архиєпархія)

  І поради для о.Віталія як бути із запитаннями. Зробіть, будь ласка, форум, де можна буде відкривати теми для обговорення, писати запитання та відповіді.

  Дякую, отче, що ви є.

 7. На мою думку, це ще одна можливість для проповіді, адже в нетрях Інтернету загубилось чимало душеньок, які прагнуть живої води віри. Мабуть це можливість і нашого з Вами свідчення, що Церква йде в ногу з часом і відповідає на потреби вірних в сучасних обставинах.

 8. Слава Ісусу Христу!
  о. Віталію, думаю, моя відповідь щодо священика і Інтернету здивує навіть Вас 🙂

  Справа в тому, що останнім аргументом щодо наявності Інтернету в мене став саме Ваш сайт. Отак от! 🙂
  Читаю я його періодично вже десь більше року, деякі оновлення мені скидала моя коліжанка, десь місяць тому я підписалася на розсилку оновлень і вже з перших рук отримую нові роздуми.
  АЛЕ…
  Зайти і отримати повний текст роздуму можливість мала на роботі – але не завжди є час вдуматися у суть і вже точно не могла написати відгуку, хоча часто було велике бажання.

  І тут ЗАХОТІЛА і ЗНАЙШЛА МОЖЛИВІСТЬ поставити мобільний Інтернет вдома – справа в тому, що передмістя Львова ніби то й близько до цивілізації, але насправді будь-які комунікації бажали би кращого…

  Отож, Ваш сайт – його глибина, щирість – є необхідною ланкою, для того, щоби наші можливості, потреби і бажання здійснювалися 😉

  Нехай Вас благословить Бог, а Святий Дух допомагає реалізовувати таке необхідне і свідоме покликання.

  ДЯКУЮ – за те що Ви робите і Богові за те, що Ви є.

 9. Я дуже рада,що ви користуєтесь інтернетом.Взагалі вважаю це дуже мудрим ділом!!!Шлях до сердець людей можна знайти і через інтернет!Дякую вам,отець Віталій!Молюся за вас!

 10. Ми живемо у світі, де людям потрібен Бог всюди! Також і в інтернеті! Та й це не вихід ізолюватись від світу, тому що Бог прийшов до всіх!!! Священик в інтернеті – це можливість подарувати світло тим, хто ще його не знайшов! Дякую вам за те, що даруєте нам світло! Навіть в інтернеті!

 11. Якщо священник- людина, яка дуже уважно слухає Ісуса і старається виконувати все, що Він попросить, то чи не мав би він взятися за інформаційну роботу в глобальній мережі, чуючи в серці поклик до такого “Глобалізованого” служіння?
  Щодня відповідати: “Так!” на Господні запрошення… Цього бажаю собі та всім-всім людям, особливо авторові сайту:)))

 12. Як на мене, це не просто добра спарва, але й дуже потрібна! Подібний сайт може стати для одних іще одним (серед ряду інших) джерелом духовної їжі, для інших – унікальною можливістю оновити і актуалізувати в своїх серцях знання про Бога, засобом перетворити їх у віру в Нього, для третіх – навіть поштовхом до навернення.
  Хочу також наголосити на певну унікальність інтернету. 1) Сюди можна заходити в пошуках духовної віднови будь-коли, незалежно, наприклад, від часу доби. 2) Іноді важко знайти хорошого проповідника, слова якого справді залишатимуть слід у душі і спонукатимуть до дій, даватимуть відповіді на запитання… А коли знайдеш, він може виявитись священником із далекої парафії… 3) Ще одна перевага суто психологічна. Незнаю чому, але мені якось важко підходити до священника із своїми запитаннями (хоч нераз це робила), існує якийсь психологічний бар’єр, який в інретнеті зникає.
  Але не можна забувати, що це один із багатьох способів підсилювати віру, і слід користуватися також іншими.
  Так чи інакше, дякую Вам, отче, за цю працю!

  П.с. форум мігби добре доповнити цей сайт і дати Вам можливість почути те, чим переймаються вірні.

 13. Впервую очередь благодарю всех людей, создавших такую оригинальную технику, как компьютер. Спасибо всем участникам этого сайта.Видно сразу, что люди прекрасно понимают важность этого сайта, сами являются его активными участниками.Хочу пожелать о.Виталию творческих благ, активной работы и всегда держать руку на пульсе жизни. Хочется больше дискутировать, обмениваться мнениями, делиться знаниями и опытом. Ну, а вы, о.Виталий, наш пастырь, ведите нас самым кратчайшим путем к Богу, учите нас. Мы очень нуждаемся в духовном наставнике. Ведь вы сами говорите:”То,что от Бога- то живет и действуйет.” Пусть Бог ведет вас, Святой дух озаряет вас, Божья матерь оберегает вас. Мы все молимся за вас. Спасибо вам еще раз.

 14. Слава Ісусу Христу! Щиро рада, що знайшла такий чудовий сайт. Вважаю, що священик та Інтернет – це дуже актуально, адже Інтернет – це середовище з численною аудиторією, яка часто людина потребує духовної підтримки, поради. Можливо, хтось шукає відповіді на якісь непрості запитання. А на сайті – глибочезна криниця духовних істин. Вірю, що багато молодих людей, “блукаючи” стежинами Інтернету натраплять на ” Духовні роздуми”. Можливо, не кожен має змогу, час кожного дня слухати проповіді священика, а на сайті стільки речей, що будують, формують світогляд, та й читати можна, коли є вільна хвилинка. Нехай благословить Вас, отче Віталію, Господь Бог і обдаровує всіма обильними ласками! Слава Ісусу Христу!

 15. Мій батько атеїст. Коли я вчилась у школі, учнів переслідували, якщо ті ходили до церкви: всіх вишиковували у вестибюлі і “винних” при всій школі принижували, давали попередження і т.д. Але завдяки бабусі я хрещена, вона читала мені Біблію, хоч я так і не привчена ходити до церкви щонеділі і ніколи не сповідалась. Визнаю, є потреба у духовній підтримці, інколи важко бути самокритичною, самостійно долати шлях до Бога та досконалості.
  Сподіваюсь, Ваш сайт допоможе мені долати труднощі у роботі над своїм духовним рівнем і жити чесніше і праведніше. Дякую за цей шанс!

 16. Сьогодні для деяких дуже зайнятих молодих людей або людей, позбавлених фізичної можливості самостійно пересуватись, – це чи не єдиний шанс відчути себе частинкою єдиної духовної спільноти, знайти відповіді на особисті духовні потреби. Звичайно, фізична присутність у храмі – це справжнє таїнство для твого духу, і його замінити нічим не вдасться. Але даний сайт є хоч і невеличким, але віконцем, яке дозволяє людям пролити світло у свою душу, наповнити її роздумами про вічне, а, найголовніше, висловити наболіле. Велике спасибі за таку можливість. Цей сайт потрібен. Добре, якщо буде більше людей, які ним послуговуватимуться для власних духовних потреб. Ще раз дякую за сайт.

Залишити відповідь

допомога у пізнанні Бога та мудрості життя.