БОГ Є! Є в моєму житті

Loading

Християнин сповнений Святим Духом та із відчуттям присутності Бога у Його житті не може бути мовчазним, тихим стосовно проповіді Євангелії.  Заклик Христа є явним, щоб йти по цілому світі і проповідувати Добру новину, що Бог є з нами і любить нас у Своєму Сині Ісусі Христі.
Віра народжується із слухання
Якщо ми не будемо проповідувати, вістити Добру новину, тоді як же вона зможе поширюватися, як же зможуть повірити інші?Церква Христова – це Церква свідків!
Свідок – це той, хто може своїм особистим потвердити те, в чому має сумнів інший. Свідок підверджує сам, бо пережив на собі, бо бачив на власні очі, бо чув на власні вуха, бо став безпосереднім учасником.
Ось тому Церква – це місце для ЖИВИХ СВІДКІВ ЖИВОЇ ПРИСУТНОСТІ БОГА:
Бути членом Христової Церкви не було ніколи приватною особистою справою. Може її такою хотіли це зробити.. .але не вдалось. Передавання живої віри дітям, друзям, знайомим – це наша місія! Це вияв нашої любові до них, адже ми хочемо, щоб усі люди спаслися, повіривши в Бога.

Кожний, отже, хто визнає мене перед людьми, того і я визнаю перед моїм Отцем небесним. Хто ж мене зречеться перед людьми, того й я зречусь перед Отцем моїм небесним. Євангелія від Матея 10:32-33

Ми маємо шанувати інші віровизнання, при цьому не можемо закрити наші уста.
Ми не маємо ставити під сумнів вірування інших і заперечувати їхній досвід, при цьому ми не можемо мовчати на ділання Бога у нашому житті.
Ми не маємо насильно нав’язувати своїх думок та ідей іншим, при цьому ми не можемо затримувати лише у собі науку нашого Спасителя.
Ми показуємо свою віру через слова, наші вчинки, спосіб життя, навіть через одяг і побутові речі. У простих ситуаціях можна побачити, чи є у них відблиск Євангелії?

Віра в Христа не може бути відірвана від нашого щоденного життя.
Дух Христа має наповнювати нашу щоденність і тоді вона перестане бути будденою. Адже кожна ситуація, це буде зустріч із живим Богом.
І ми будемо безпосередніми учасниками цієї зустрічі, а отже прямими свідками!
Отож “дивлячись на цю велику хмару свідків”: як ти свідчиш про Бога іншим?

Тому і ми, маючи навколо себе таку велику хмару свідків, відкиньмо всякий тягар і гріх, що так легко обмотує, і біжімо витривало до змагання, що призначене нам, 2  вдивляючися пильно в Ісуса, засновника й завершителя віри, який, замість радости, що перед ним була, витерпів хрест, на сором не звертаючи уваги, і який возсів праворуч Божого престолу.                      Послання апостола Павла до Євреїв 11:33-12:2

 

  • Коли ти дивишся на хресне дерево, то про що воно тобі пригадує? – про Христа
  • Коли ти бачиш ікону, заходиш в храм Божий, то що тобі приходить на думку? – Христос
  • Коли ти дивишся на християнина, то кого він тобі пригадує? – …

а так хочеться, щоб прозвучало: пригадує Христа!
хочеться, щоб це було сказано про тебе, про мене, про нашу Церкву, яка покликана бути живим образом Бога.

Залишити відповідь