Архів категорії: Цікаве

Цікаве

Як би ми вибір зробили? Який вибір робимо? А чому?

Loading

Дорогі браття і сестри, історія про зцілення жінки, яку зцілив Ісус після 18 років пригнічуючого життя, нас спонукає до запитання: а як би ми вчинили у цій ситуації? Який ми робимо вибір у подібній ситуації у нашому житті? Як ми поступаємо тоді, коли стаємо перед вибором? Що за звичай вибираємо? Якими користуємось критеріями в часі вибору?
Дехто може зауважити, що йому легко робити вибір, а комусь важко. Дехто робить вибір за допомогою якоїсь логіки, а хтось хаотично, в ще хтось каже: ” ну… залежності від випадку”.
Хтось вибирає, щоб йому було краще, а хтось жертвує собою за ради іншого.
А як було в історії в синагозі, що сталась у суботу, у День Господній? Читати далі Як би ми вибір зробили? Який вибір робимо? А чому?

Не закривай свої очі перед світлом

Loading

На фоні темряви світло виглядає чіткіше, на фоні гріха Твоя любов є більш відчутною.
Це не означає, що треба грішити, щоб відчути Твою любов. Подібно, як бути в темряві, щоб побачити світло. Читати далі Не закривай свої очі перед світлом

всі конфлікти людини зводяться тільки до одного: хай буде так, як Я сказав!

Loading

Як не думай, але все рівно всі конфлікти людини зводяться тільки до одного:
хай буде так, як Я сказав!
Люди завжди будуть конфліктувати між собою. Бо, хто хоче бути програним у боротьбі думок і переконань? Хто захоче поступатись з радістю все своє життя?
Значить ми приречені?

Читати далі всі конфлікти людини зводяться тільки до одного: хай буде так, як Я сказав!

Tрансляція наживо: Приготування, Проведення, Завершення. Перші кроки у служінні для церкви

Найперше хочу подякувати вам за те, що ви прийняли запрошення послужити церковній спільноті у цей особливий час. Відразу хочу наголосити, що жодна віртуальна зустріч не може замінити живої зустрічі, тому ми використовуємо такі трансляції тільки для того, щоб підтримати один одного і підтримати життя нашої спільноти, яка хоч на відстані, але далі залишається об’єднаною в Сопричасті один з одним перед Богом! Тому для нас основним критерієм є зберегти живі відносини і прямі трансляції можуть хоч трохи послужити в цьому.

Небіймося, але будьмо обережні.
Це є інструмент, яким потрібно навчитися користуватися. Якщо кілька років тому цим інструментом могли користуватися лише виняткові люди, які мали доступ до техніки, то тепер майже кожен має мінімальні технічні засоби, щоб зробити те, що раніше було неможливо. Aле крім інструментів потрібно мати ще й знання як ними користуватися. Тому пропоную вашій увазі кілька порад, які зможуть допомогти нам зробити перші кроки у цьому служінні для церкви. Читати далі Tрансляція наживо: Приготування, Проведення, Завершення. Перші кроки у служінні для церкви