Архів категорії: Цікаве

Цікаве

Через смерть до погребення, від погребення до воскресіння!

Loading

Христос воскрес! – ми проголошуємо цю істину, марна наша була би проповідь, якщо би Христос не воскрес! Все за вершилсоь, як звичайно у продовж довгих століть людства. Прожила людина і немає людини. Все проминає. Але в Бога були інші плани для людини: Він задумав її відблиском Своєї слави, тому людина, як і слава Божа, мали бути вічними!
Коли людина вибрала гріх і з ним смерть, Бог посилає Свого Сина, щоб Він своєю смертю, погребенням поборов смерть через воскресіння. Тому Божий задум у Сині має продовження.
Читання уривку Євангелії від Марка 15, 43 – 16, 8. нам пригадує про погребення Ісуса Йосифом з Ариматеї і про жінок, які прийшли віддати честь тілу розп’ятого на хресті. Читати далі Через смерть до погребення, від погребення до воскресіння!

Як би ми вибір зробили? Який вибір робимо? А чому?

Loading

Дорогі браття і сестри, історія про зцілення жінки, яку зцілив Ісус після 18 років пригнічуючого життя, нас спонукає до запитання: а як би ми вчинили у цій ситуації? Який ми робимо вибір у подібній ситуації у нашому житті? Як ми поступаємо тоді, коли стаємо перед вибором? Що за звичай вибираємо? Якими користуємось критеріями в часі вибору?
Дехто може зауважити, що йому легко робити вибір, а комусь важко. Дехто робить вибір за допомогою якоїсь логіки, а хтось хаотично, в ще хтось каже: ” ну… залежності від випадку”.
Хтось вибирає, щоб йому було краще, а хтось жертвує собою за ради іншого.
А як було в історії в синагозі, що сталась у суботу, у День Господній? Читати далі Як би ми вибір зробили? Який вибір робимо? А чому?

Не закривай свої очі перед світлом

Loading

На фоні темряви світло виглядає чіткіше, на фоні гріха Твоя любов є більш відчутною.
Це не означає, що треба грішити, щоб відчути Твою любов. Подібно, як бути в темряві, щоб побачити світло. Читати далі Не закривай свої очі перед світлом

всі конфлікти людини зводяться тільки до одного: хай буде так, як Я сказав!

Loading

Як не думай, але все рівно всі конфлікти людини зводяться тільки до одного:
хай буде так, як Я сказав!
Люди завжди будуть конфліктувати між собою. Бо, хто хоче бути програним у боротьбі думок і переконань? Хто захоче поступатись з радістю все своє життя?
Значить ми приречені?

Читати далі всі конфлікти людини зводяться тільки до одного: хай буде так, як Я сказав!