Хай Бог тебе благословить

Священик теж людина

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 22 Вересня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Пригадалась історія. Прощаючись із своїми парафіянами, я почув дивне запитання: “Добре, отче, бувайте здорові. А ви в неділю прийдете до церкви?” Мені стало трохи дивно, бо давно вже не було таких запитань. Мою розгубленість перервала подруга тієї жінки: “Ну, ти і запитала??? Хіба священик може не прийти у неділю на Службу?” На таке дорікання своєї подруги проста жінка спокійно відповіла: “А що тут такого дивного? Священик, що не людина?”
Так і є. Священик – найперше людина. Це означає, що не позбавлений ні спокус, ні трудностей. І він теж часто бореться із спокусою, яка його відтягує від основного.

Був в церкві, що ніби і не був
Одного разу старший брат, тримаючи в руках радіо, підійшов до священослужителя під час Богослуження і єхидно промовив: “Можете вже не спішити зі Службою, ваша команда і так програла!”

коментарі 2

  1. Romchyk

    Це я почув, а тепер і переконююсь, що “Бог сильніший від людського гріха. Останнє слово буде за Ним”. А хто з нас тут переможець?:-) Ми всі учасники……

  2. merlinbaz

    комада і так програла! ))))) команда

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.