Бути святими – це піти за Христом, наслідуючи апостолів, котрі підтримали Спасителя

Дорогі браття і сестри, продовжуємо роздумувати над покликанням – бути святими!😇

Апостол Павло повчає нас у посланні до римлян 2.16: ”Бог, згідно з моїм євангелієм, судитиме тайні вчинки людей через Ісуса Христа.”
Саме цей суд буде визначальним чи ми будемо в небі у Домі Отця, де всі святі і праведні спочивають, чи ми будемо у місці вічної темряви.

Бути святим – це дорога до неба, це дорога до місця всіх святих. Ісус кличе нас вступити на цю дорогу, і сам показує приклад, тому нам залишається наслідувати Його.

Іди за мною
Це запрошення – із відповідальністю, в якому є пропозиція до зміни, але є і запевннення, що не будеш сам. Для людини є завжди трудністю почати щось нове, зробити зміну у власному житті, рушити до незнайомого і незнаного. Але коли поруч є той, з ким нема страху, тоді все виглядає по-іншому.Ісус запрошує нас до Божого Царства і залишається разом з нами, як це зробив із апостолами.
Запрошення – це нагода зробити вибір
Так, коли ми чуємо запрошення, тоді стаємо перед вибором: відгукнутися або ж зробити щось інше.
Тому послухати Бога, виконати Його волю – це велика підтримка Богу у виконанні Його Святих планів щодо спасіння людства.
Відповісти Богові “так” – це дати добрий приклад іншим.
Піти за покликом Христа – це зробити не тільки свій особистий вибір, але ще вплинути на життя твоїх ближніх. Святі апостоли пішли за Христом, зробивши свій вибір заради особистої користі, але цим самим спонукують і по-сьогодні кожного задуматися: чи зможу я так зробити?
І багато так зробили вже перед мною і скільки так продожують робити тепер.
Тому віра і наслідування Христа ніколи не може бути лише приватною справою – це те, що впливає на особисте життя і на життя тих, хто поруч.
Дорогі у Христі, якщо ми відгукнемось правдиво на поклик Христа: Іди за мною, тоді зможемо сказати подібні слова і до наших ближніх, до наших дітей, до наших рідних. Таким чином наш приклад зможе бути переконливим свідченням правдивості віри в Христа, котрий як колись, так і сьогодні є поруч нас.
У цей Апостольський піст маємо запрошення до святості, наслідуючи Христа і дивлячись на приклад святих апостолів У цей Апостольський піст маємо чудову нагоду засвідчити іншим, як ми йдемо за Христом, підтримуючи Його Святу Місію Спасіння.