Хай Бог тебе благословить

Прости нам наші провини, але не так, як ми прощаємо…

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 28 Жовтня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

“Світ без добрих людей не буває!” з єхидною усмішкою сказала своїй подрузі одна жінка. А далі почала розказувати історію про жінку, котра цього дня завдала великого душевного болю. Подробиці ситуації вияснили, що жінка зазнала ще й матеріальної шкоди.
Було нелегко слухати і співчувати.
На завершення розлючена жінка додала: “Знаєш, я їй зла не бажаю. Хай їй буде те, що вона мені зробила і ті гроші, хай будуть їй на лікарства… “
Після цієї розмови жіночки зайшли до храму і почали бубоніти свої молитви. Все як завжди. Стояли перед іконами, молитви звичайні щоденні у пів-голоса. От лишень, коли дійшли до молитви “Отче, наш”, подруга засмученої жінки в середині самої молитви сказала: “Прости нам наші провини, але не так, як ми прощаємо…”
Її подруга здивовано подивилась, але пригадавши слова сказані надворі і слова молитви “Отче наш”, сказала пошепки, ніби так, щоб сам Господь Бог не почув: “Дякую… а то я таких дурниць наговорила там надворі… ще й тут на себе накликаю ”

Цікаво знати: Ти також будеш змінювати молитви? Чи все ж таки будеш робити зміни в чомусь іншому?

коментарі 3

  1. Liuba Ch

    “Боротися, не відступати”.

  2. Romchyk

    Ой, це таке “живе”, що й слова ніби й не потрібні. А ще так говорять: “Не страшно відступати, страшно не продовжити боротьбу.Немає сенсу вмирати безрозсудно, якщо можна відступити, зібратися з силами і перемогти.”

  3. Voloshka

    насправді,є над чим задуматися……..)))

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.