Хай Бог тебе благословить

Правда я гарна?

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 10 Квітня, 2009. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

В місті на площі “Вітторія” група людей ділились враженнями від зустрічі із великою людиною, яка щойно завершилась. Розмова була жвавою і захоплючою. Дехто не витримував і перебивав чиюсь думку, щоб висловити свої почуття захопленості. Серед них, тримаючи за руку тата, стояла дівчинка на ім’я Вікторія. Гарненьке і чепурне дитя в якийсь момент не витримала і зробила дивний жест, що багатьох спонукав до цікавих роздумів.
Все сталось дуже просто. Вона стала перед чоловіком, котрий багато говорив і всі його уважно слухали і сказала, дивлячись просто на нього: “Але я гарна!” Тут всі затихли і почалась якась невимушена пауза. Це речення явно не стосувалось теми розмови. Той чоловік, що був в центрі уваги всіх, спочатку якось насторожився, а потім, за якусь мить, все зрозумів.
Він присів на коліна і вони майже зрівнялись очима. Тепер він побачив ці милі оченята, що змучились дивитись вгору, шукаючи погляду, який би бодай усміхнувся у відповідь. Дівча отримало, що хотіло і знову мило сказало: “я гарна…”
“Так, ти дуже гарна” – запевняючи і без фальші сказав чоловік. Всі його підтримали, потверджуючи цей комплімент.

Минув час і Бог просвітив, що дівча не потребувало компліменту чи чогось подібного, воно просто хотіло бути зауваженим, мовляв: “я теж є тут, між вами”.

У цьому світі ми все частіше дивимось на людей, шукаючи погляду відповіді. Хочемо побачити, що на нас звертають бодай увагу, що ми існуємо у цьому суспільстві.
Нам вже замало бути спостерігачами, хочемо бути учасниками.
Шкода, що багато людей, бажаючи отримати увагу вдаються до різних дивних речей, що часто є грішними.
Одного разу жінка підійшла до чоловіка, настирливо відриваючи його від якоїсь справи. Коли чоловік розлютився і вже почав сварити, то жінка спокійно відійшла. Те, що його здивувало найбільше, був стан радості жінки. На запитання: “Чому?” жінка спокійно відповіла: “Я потребувала уваги і її отримала. Дурниця як саме, але отримала”.

може і дурниця, а може тут криється щось більше.

Чому дехто має постійно всім щось доказувати і постійно в чомусь переконувати? Чому інший, не роблячи ніяких доказів, живе життям і радістю своєю освітлює життя інших?
Чому всі чекають сходу сонця, що має освіти всіх людей?
Чому сонце не робить жодної реклами, щоб його хотіли мати і хотіли, щоб воно було…
Чому не потрібно давати відповіді на ці запитання? – Твоє життя – це буде відповідь жива і життєва.

коментарі 2

  1. Yur

    Жінка, що здобуває увагу шляхом роздратування свого чоловіка, напевно й була тим дитям, котрого батьки так і не навчили, як поводити себе серед дорослих.

  2. Natalya

    Дитина може багато навчити дорослих – для дитини важливий приклад, нехай і тисячу слів буде сказано, та вона відчує їхню правдивість. Кожна людина неповторна і ця неповторність є особливо помітною в дитинстві . Наше життя неповторне і кожною хвилиною навчає нас чогось, а чого- це вже хто що зауважить.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.