Хай Бог тебе благословить

Вовки в овечих одежах

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 8 Грудня, 2009. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Перший гріх дав початок духовній хворобі, котра дала початок смерті і фізичним болям. Бог, Творець життя, тепер мав стати також Цілителем і Лікарем людських душ і тілес.

Господь у цій спасительній місії захотів мати співпрацівників. Так з’явилися люди покликані рятувати життя іншим людям: їх почали називати посланими від Бога лікарями, а засоби якими вони лікували почали називати ліками. Під їхньою дією відновлювалася гармонія в організмі, а декому, навіть, рятувалося життя. Послані від Бога люди мали велику пошану, бо боролися за життя, виконуючи Божу волю.
Але з’явився ворог, який зробив все, щоб перешкодити цій спасительній місії, і щоб ослаблена людина ще більше знищила себе і ще швидше була зазнала смерті.

Так серед цілителів з’явились палачі, а серед ліків з’явилась отрута. Серед тих, котрі були покликані рятувати життя, з’явились ті, котрі його знищували.

Лікарня. Ось, у коридорі бачиш лікаря у білому халаті. Весело усміхнений молодик розмовляє із молодесенькою зажуреною дівчиною. Він обіцяє їй, що поверне радість і проблеми відійдуть. Обіцяє ціною того, що за якусь мить він буде вбивцею її дитини і кров дитяти буде на його руках і на совісті матері. Прийде смерть і забере душу дитяти, тіло ж його викинуть у біологічний смітник, або піде в лабораторію. Після вбивства лікар вмиє руки і подумає, що зробив добре діло. Йому заплатять за це гроші. Гроші за вбивство.

“Лікарю, зачекайте!” – крикнула жінка по коридору. Чоловік не обернувся, він спішив до іншої кімнати, де готувалось інше вбивство. Не обернувся і цьому є доля правди правди, бо хіба він лікар? Він – кілер, він вбивця. Йому за це платять гроші.

У нього білий халат. Душа чорна, а одяг білий. До чого тут білосніжний одяг на фоні кровавих рук м’ясника? На цьому одягу відбились безгрішні душеньки, чисті немов сніг, невинні як ягнята.

Стоїть старий лікар у білому халаті, якась молоденька дівчина довіряє йому свій біль, він заспокоює її, обіцяючи, що все владнається і їй стане легше. Він добре знає, що легше їй не стане, бо за хвилю почнеться вбивство її дитинки, і вона, як мати, не буде її захищати від хижого вовка. Легше не стане, бо через ціле життя буде нести з собою ярмо гріха убивства рідної дитини.

Стоїш перед аптекою. Це місце, де знаходяться ліки. Це місце позначено хрестом, знаком спасіння і вічного життя. У цьому місці продаються таблетки, котрі тихо вбивають зачате життя у лоні жінки, котра має покликання від самого Творця продовжувати життя на землі.

Йдеш по вулиці. Бачиш перед собою медичний університет. Бачиш молодих студентів. Думаєш: будуть вони лікарями, співпрацівниками Бога, чи будуть кілерами-палачами, слугами сатани?

А колись складали клятву Гіпократа, де є слова: “утримуюсь від завдання всілякої шкоди та несправедливості”, і також: “Я не дам нікому, хто буде просити, смертельного засобу і не вкажу шляху для подібного задуму; так само я не дам ніякій жінці абортивного пессарія”.

Це було колись. Людство пішло в перед. Розвинуте суспільство затвердило закони, які дозволяють вбивати, навіть якщо складають присягу лікаря України: “усі  знання,  сили  та  вміння  віддавати  справі  охорони  і поліпшення здоров’я людини, лікуванню і запобіганню захворюванням, подавати медичну допомогу всім, хто її потребує;”.

Христос говорить: “Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх” (Ів. 15, 12–13).

Якщо ти любиш? Ти будеш захищати життя!

коментарі 2

  1. galysa

    ДЯКУЮ!ДІТИ-НАШІ АНГЕЛИ.МИ НЕ ПОВИННІ ЇХ ВБИВАТИ!НАШ СВІТ СТАНЕ МІСЦЕМ СМУТКУ,РОЗПАЧУ І БОЛЮ БЕЗ ДІТЕЙ!!!!!

  2. Michael

    Колись люди гинули на війнах, різних заворушеннях і т. д., а зараз того всього не треба, бо аборти заміняють все. Скільки бідолашних діток ненароджених…
    Хай милосердний Господь помилує всіх тих діточок, а батькам дасть духа покаяння!

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.