Хай Бог тебе благословить

Чи чуже краще?

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 2 Липня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Побожна жінка підійшла до свого пароха і у великому захоплені викликнула: “Спасибі отче, що запросили цього священика до нас. Він таку проповідь сказав, що було би гріх його не послухати”.
Священик ще в більшому захоплені із цікавістю запитав у жінки, бажаючи знати те, про що ще не говорив із своїми вірними: «А що ж такого цікавого говорив священик на проповіді? Що відкрив вам незнаного?»
Після відповіді жінки священик не переставав дивуватися далі. Бо жінка вимовила лише два слова: «Казав молитися!»
Священик довго не міг усвідомити, чому слова про молитву з його уст не були почуті?

Дуже часто ми дійсно не чуємо те, що нам постійно говорять. Деколи відкриваються нам очі на красу неба в іншій країні. Що ж… такі то ми люди, більше уваги звертаємо на чуже ніж на своє.

коментарів 5

 1. Oksana

  Moglyvo i zvertaju bahato uvahy na chuge, ale dlja toho, shchob navchytys, bilshe piznaty i viddaty… A do svoho zavgdy povertajemos…
  Inkoly nam potribno ”inshoho svjashchenyka”, ”inshogo guttja”, ”jakojis zminy”, shchob usvidomyty davno pochute chy spryjnjaty shchos nove. Xto shukaje- toj znaxodyt i xto slyxaje- toj pochuje, ale pospravgnjomy sluxaje! Tak, use zalegut vid nashoji voli, uvahy i vid nashoho sprujnjattja.

 2. Тетяна

  Я оценила красоту родной Украины, когда пожила на чужбине.

 3. Ромчик

  Кажуть що в гостях борщ завжди смачніший. Але не бувши вдома трохи-хочеться все таки свого…і додому скоріше…

 4. Oksana

  Osoblyvo sjohodni, koly nedilja, to zhadujetsja borshchyk i varenyky. Oj, skychno za domom stalo………..

 5. Олексій

  Буде дуже добре.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.