Комп’ютер, що допомагає молитись

Loading

У наш час все більше чути нарікань зі сторони релігійних людей, що сучасний розвиток не допомагає у релігійному житті, а напаки – віддалює від Бога. Що ж, важко було погодитись мені із цим сплеском критики, коли сам вживаю багато сучасної техніки у щоденні. Але з часом спостеріг одну особливість.
Маю два комп’ютери. Один давніший і звичайно із слабшими характеристиками, тому й працює поволі. Деколи, як ми кажемо, заглючить і мусиш чекати, поки обробить всю “інфу”. Інший новіший, працює швидко, ледь встигаєш слідкувати за всім, що відбувається. Звичайно я перейшов на кращий. Думаю ви зробили би теж саме. А що сталось…
Відкрив для себе, що коли працюю із менш-досконалим компом, то в часі “пауз” молюся. Особливо, коли щось не вдається, то ревно прошу у Бога помочі. Пригадую, що колись нервував, але з часом перейшов на спосіб молитви. компНе було зле, вам скажу відверто.
А тепер? Тепер мало часу виділяю на молитву перед комп’ютером. Пояснення просте. Труднощів нема, робота йде швидко, сторонньої допомоги не потребую…
Правда зі сторони роблять зауваження, що став дуже мовчазним і вже не так цікаво спотерігати за молитовною працею перед монітором, який все ж таки часто заставляв мене до духовного діалогу із Творцем.
А ще є одна думка. Кожного разу, коли пишу проповідь чи духовні роздуми, дуже часто роблю паузи… і дуже часто заповнюю їх молитвою.

Може тому не роблять пересадку мозку чи душі? 🙂

9 коментарів до “Комп’ютер, що допомагає молитись”

  1. Господь посилaє нам випробовування,навіть iз технiкою,якою користуємося щодня. Можливо Бог випробовує на міцність нашу віру?. Мусимо не забувати про молитву. Коли в мене з’явилися проблеми з комп’ютером, це не давало можливості спілкуватися з друзями. Спочатку було дужe погано,але потім я згадала про молитву,i все потрохи почало вирiшуватися.

  2. Бог сильніший від людського гріха.Навіть зло у нашому житті він перетворює на добро для нас.Головне щоб у нас була добра воля,прагнення виконювати Його Волю і тоді зло буде відступати і не зможе нам шкодити.Я,особисто,вчуся робити паузи в житті,щоб пригадати собі мету задля якої ми всі створені,а темп життя такий високий,що не встиг озирнутися як вже пройшло …надцять років життя.

  3. Компютер та інтернет є дуже непростою штукою, в принципі, і щоб не пропасти у цьому океані інформації, треба щоб компютер стояв у будинку “побудованому на скелі, а не на піску”, та нажаль у цьому океані лише інколи можна знайти такі безпечні острівці, як цей сайт… а переважно так є: або пірати або акули 🙂

    І поки знайдеш необхідну інформацію, то треба не раз прочитати Великий Канон Андрея Критського 🙂

  4. Інтернет добра штука, та ось уже три місяці шукаю по ньому
    фільм про папу римського Івана ХХІІІ і не можу знайти. Може
    хтось бачив цей чудовий фільм, і пригадає як він називається, то буду дуже вдячний. Дуже хочеться його переглянути.

Залишити відповідь