Хай Бог тебе благословить

Покаянні молитви за гріх навмисного дітовбивства в лоні матері

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 18 Червня, 2013. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Гріх навмисного дітовбивства став чорною плямою чи не для кожної сучасної сім’ї. Гіркота цього гріха знищує благословення у сім’ї. Найгірше, що в таких ситуаціях дехто закривається в собі у зв’язку з фальшивим переконанням про безнадію на Боже милосердя, а дехто через брехливі оправдання, що нібито не було іншого шляху. Лише деякі відкривають своє серце перед Богом і каються за скоєний гріх. Нехай ці молитви допоможуть тим, котрі шукають вихід із чорного тунелю безнадії. Хай Бог помилує!

Молитва заступництва за навернення тих, хто допустився гріха навмисного дітовбивства  в лоні матері

Господи Боже, Спасіння слуг Твоїх, Ти шукаєш заблукані душі і сокрушаєш серця, даючи сльози покаяння – даруєш прощення. Ти не хочеш смерті грішника, але хочеш, щоб він навернувся і жив. Сам і нині, Чоловіколюбче, змилосердься над грішними матерями та батьками, з волі яких було допущено навмисне дітовбивство та над всіма тими, хто причетний до цього гріха.

Подай їм глибоке покаяння і уділи Твою Благодать, щоб звільнились від тягару цього важкого гріха. Примири  їх зі Святою Твоєю Церквою, щоб відновили образ і подобу дітей Твоїх та отримати належну духовну підтримку і допомогу.

Бо ти є Бог, що милує і спасає тих, хто з розкаяною душею приходить до Тебе і відновлюєш втрачену благодать і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Покаянна молитва за гріх навмисного дітовбивства в лоні матері

Ти, Отче Небесний, дарував мені дар батьківства і материнства, а я відкинув/ла його

Ти, Сину Божий, довірив мені продовження життя для світу цього, а я не прийняв/ла його.

Ти, Духу Святий, у Своєму провидінні забажав благословити мене і мій рід у цьому дитяті, а я відвернувся/лася від нього.

Тому, справедливий Ти у ділах Твоїх, коли судиш і через різні труднощі та терпіння, настановляєш мене на шлях покаяння.  Схиляю свої коліна перед Тобою, справедливий Боже. Жалую з цілого серця за допущений гріх і ревно благаю про Твоє прощення.

Дякую Тобі за всі терпіння, що посилаєш мені, щоби напімнути, зупинити перед вічним прокляттям і очистити від усякого гріховного бруду.

Приймаю все зі смиренним серцем моїм і як розбійник на хресті, що справедливо терпів за гріхи свої, прошу Тебе: «Пом’яни мене, Господи, у Царстві Твоїм». Пресвятая Тройце, помилуй нас, недостойних батьків.

Боже добрий і милостивий, я каюсь, що відкинув/відкинула дар життя, і тепер бажаю відновити бодай своє духовне батьківство (материнство) над дитиною моєю убієнною і обіцяю, що вже більше ніколи не буду відкидати цього дару і виявляю бажання постійно творити поминання душі моєї дитини перед ликом Твого Милосердя.

Хоч і негідний/негідна, але з розкаяною душею благаю: і Ти, Господи, пом’яни невинну душу дитя мого у Царстві Твоєму, що нічим не провинилось перед Тобою. Невтомно і з довірою благаю Тебе: Вияви милосердя Своє, як Сам Ти сказав, «хто приходить до Мене, я не відкину».

Як Ти прийняв мене, заблуканого Твого сина (Твою дочку), що розкаявся (розкаялась) з дітовбивчого гріха, так прийми душі цих дітей у Батьківські Обійми Свої.

Як Ти прийняв мене грішного і недостойного, що відкинув/ла дар батьківства/материнства, так огорни душі цих дітей Безмежною Своєю любов’ю.

Бо Ти є Бог, що милує і спасає, що творить все з волі Своєї, і Тобі, з розкаяною душею в благодарності за прощення гріхів усіх, славу возсилаю Отцю, Сину і Святому Духові! Амінь.

Покаянна і благальна молитва сім’ї, котра допустила гріх дітовбивства в лоні матері
Ісусе, Спасителю наш, заступнику в наших немочах перед Отцем небесним, захисти нас грішних батьків від спокус, що зійшли з дороги праведної і схилились на шлях знищення життя.

Не допусти, захорони, відверни від повторення цього тяжкого кровопролиття невинного Твого сотворіння в нашій сім’ї і дай мужність боронити кожне людське життя.
Благаю Тебе, Цілителю душ і зціли нашу сім’ю від усіх душевних ран, що успадкували внаслідок цього страшного гріха, і що переслідують нас, навіваючи безнадію,  помилуй нас.
Допоможи, Господи, щоб ми віднайшли мир і спокій, відновили образ і подобу дітей Твоїх та отримали належну духовну підтримку і допомогу.
І з довірою на Твою всепрощаючу милість, за молитвами Богородиці  – заступниці розкаяних грішників  і за молитвами всіх святих,  з смиренним упованням на те, що уся наша сім’я буде царювати з Тобою у Царстві Твого Безмежного Милосердя на віки вічні. Амінь

Їм, невинно убієнним, хай буде вічная пам’ять у Царстві Твоїм, а нам, розкаяним грішникам, – вічне помилування! Амінь.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.