Мир Вам! Мир Божий хай буде в нас

Loading

“А як звечоріло, того самого дня, першого в тижні, – а двері ж були замкнені там, де перебували учні: страхались бо юдеїв, – увіходить Ісус, став посередині та й каже їм: «Мир вам!»
Євангелія від Йоана 20:19

Дорогі браття і сестри у Христі, об’єднані у радості Воскреслого і живого нашого Спасителя. Ми розпочинаємо урочисте торжество Воскресіння, що будемо звершувати щонеділі цілий рік. Ця подія нам по-особливому пригадує про живу присутність Бога у житті віруючої людини.
Апостол Павло повчає: А коли Христос не воскрес, то марна проповідь наша, то марна й віра ваша. І ми являємося неправдивими свідками Бога, бо свідчили проти Бога, що воскресив Христа, якого він не воскресив, якщо не воскреснуть мертві. Бо як не воскреснуть мертві, то і Христос не воскрес. А як Христос не воскрес, то марна віра ваша, – ви ще у гріхах ваших;”
Наша віра – є віра у живого Воскреслого Сина Божого, присутність якого маємо переживати у нашому щоденному житті.
Син Божий у своєму воскресінні сповнює нас Божою радістю.
Радістю, котра походить від Бога,
радістю, яка є вічною, як Бог,
радістю, яка зцілює серце людини від печалі і зцілює назавжди.
Віруюча людина – це носій Божої радості, яка походить від пережиття присутності Бога у щоденності.
Смуток приходить до нас, коли ми віддалюємося від Бога, або ж просто забуваємо за Нього. Щоб знищити силу смутку, нам достатньо повернути свій лик до Божого лику і почути голос воскреслого Сина Божого, що каже: “Мир вам!”
У першу неділю після Пасхи ми згадуємо прихід Христа до Апостолів заляканих і засмучених і Він їм каже: “Мир вам!” “Прийміть Духа Святого … ”
Вони прийняли і зцілились від журби, потім рознесли по цілому світу “Добру Новину” –  Бог живий, Він є з нами!
Ісус напевне хоче завітати до кожного з нас і увійти в наше життя і сказати: “Мир тобі!” Коли ти приймеш Його, тоді відбудеться звільнення від твоїх страхів і переживань.
Ісус напевне хоче завітати до свого віруючого народу і сказати йому: “Мир вам!” Коли приймемо Його і повіримо в Нього, тоді Він звільнить нас від страхів і паніки, від переживань і розпачу. Повіримо і будемо мати життя, всякий “терор” втратить над нами контроль.
Ось, ми розпочали цей пасхальний щонедільний шлях утвердження віри в Живого Бога, “бо вірувавши, – щоб ми мали життя в його ім’я”.
Щасливі ті, які, не бачивши, увірували! Щаливі ті, що увірували і побачили присутність Бога! Адже віра відкриває духовні очі, духовні вуха. Віра – це ворота твого серця, через які входить живий Бог.

Залишити відповідь