Перед тим, як говорити про прощення ворогам, задумаймося над прощенням нашим ближнім

Loading

Перед тим, як говорити про прощення ворогам, задумаймося над прощенням нашим ближнім

Читати далі Перед тим, як говорити про прощення ворогам, задумаймося над прощенням нашим ближнім

Коли ти мене зобов’язуєш до таємниці, то робиш мене в’язнем …

Loading

Коли ти мене зобов’язуєш до таємниці, то робиш мене в’язнем почутого, яке не можу вільно розголосити, поділитись із ним і поширити.
ти розумієш, що я вимушений жити у самотності, у постійному страсі, щоб тримати прихованим те, що не може бути для всіх.
Як багато є твоїх таємниць і як багато в’язнів довкола тебе?
Таємниця – це також є тягар, що носиш у своїй пам’яті. Для чого себе навантажувати? Для чого це тягар закривати за 7-ма замками? Для чого має займати місце у мені?

Читати далі Коли ти мене зобов’язуєш до таємниці, то робиш мене в’язнем …

Преображення Господнє пригадує нам про світло і про любов, які мають одне джерело

Loading

Преображення Господнє – це одне з 12 великих найголовніших свят церковного календаря. Свято Преображення завжди відзначається в той самий день – 6 серпня (за григоріанським календарем) і відповідно припадає на 19 серпня для тих, святкує за старим стилем.
Незважаючи на те, що Преображення припадає в час Успенського посту, для нас це завжди радісне та світле літнє свято, а дехто його прирівнює аж до Пасхи. адже є багато чого спільного … але про це трохи пізніше Читати далі Преображення Господнє пригадує нам про світло і про любов, які мають одне джерело

Торжество Преображення є сповнене Світла і Божої слави!

Loading

Торжество Преображення є сповнене Світла. Сама подія пригадує нам, як серед темної ночі гора була повністю освічена, усе земне і людське сповнилось Божого світла.
Не так просто у час війни святкувати і радіти, адже війна – це темрява, яка намагається все більше полонити нас. І вже багато хто став жертвою цієї темряви і глибоко переконаний, що ми маємо бути сумні, зажурені, повні озлобленості і гніву.
В результаті ми маємо депресивних людей, які перетворили своє життя на муку, маємо неспокійних і дратівливих, які постійно напружені і воюють зі всіма, через це втратили здатність любити, маємо тих, які живуть в розчаруванні і безнадії, закриваючись самі в собі.
У день Преображення погляньмо на Христа, на Його Світло і на Його славу, яку темрява не змогла полонити!
Останнім часом ми бажаємо слави для України, проголошуємо, що Україна попри темряву є у Світлі! Читати далі Торжество Преображення є сповнене Світла і Божої слави!