Хай Бог тебе благословить

Зауваження з любові

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 16 Липня, 2009. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Мені робили часто зауваження, яким я часто противився. Було єдине бажання: не слухати нічого.
Скажу відверто: я розумів їх важливість, але не міг їх сприйняти. Все ніби просто, але водночас складно. Істина була близько мене, але… Одного дня прийшов Він, зацікавився мною, моїм життям, моїми труднощами до глибини і почав радити, як покращити моє життя. Я слухав його радо, приймав радо його поради і основне, що відродилась надія на зміну життя.
Завершилась духовна розмова. Час роставатися. Коли Він збирався відходити, я залишився здивований, бо зрозумів, що Він  мені сказав те, що говорили інші, але це було якось по-іншому.
Він зауважив це і мовив: Це сказав, не для того, щоб лише сказати тобі щось, але, щоб допомогти тобі і бути поруч з тобою і твоїх кроках до зміни.
Тоді я зрозумів, що таке Зауваження (правдиве). Це таке, що зауважує не лише “щось”, але ще і “когось” і дає “жити”.

Погляньте на жнива … Великі … мало робітників.
Погляньте на Церкву … Велика … мало духовних наставників … духівників … духовних провідників …

Просімо Господаря жнив, щоб дав добрих духовників для нас. щоб зуміли зауважувати в нас не тільки те, що поправити, але те, що удосконалити. Щоб робили усе з любові.

коментарі 3

 1. Slava_4R

  Ми напевне дуже часто чуємо докір. Від старших людей, вчителів, рідних, інколи навіть священиків, від всіх кому не лінь нас “навчити жити”. Тоді дійсно розумієш, як сильно бракує духовників, а не критиків.

 2. serafyma

  Дійсно, щоб не загубитися в океані бурхливого життя потрібно мати хорошого духівника. Який зрозуміє, підтримає, порадить і не залишить тебе наодинці з твоєю проблемою.
  Важкі часи настали. Багато проповідників, але потрібно не помилитися і дійсно йти дорогою істиного християнства.

 3. natka_v_dorozi

  мрію мати саме такого духівника!

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.