Тест на добрих батьків, або про те, чи віримо ми в Боже батьківство

Loading

Дитина повернулась додому десь під вечір і подзвонила в двері, щоб їй відкрили. Батьки чекали, тому із поспіхом радо відкрили двері і дещо здивувались. На порозі стояло дитя, котре лише нагадувало їхню дитину. Справа в тому, що вона була настільки брудна, що її нелегко було впізнати відразу, навіть батькам. Голос дитини підтвердив свою приналежність до сім’ї, і першим словом було: «Я дуже хочу їсти! Дайте мені щось повечеряти і відразу буду йти спати»
Батьки оцінивши всю ситуацію, відповіли дуже рішуче:
«Спочатку йди вмийся, очисти і обнови себе»
Звичайно, що це дитині не дуже сподобалось і в її думках народилась думка, що батьки не люблять її.

А як би ти поступив /а на місці батьків?

Звичайно, що правдива любов – це та, яка дбає про справжнє добро і не допустить того, щоб лінивість чи неосвіченість часом не зіпсували всього того, що має принести користь.

Ось ми? Ми молимось до Бога і благаємо і просимо Його, вказуючи Йому, що нам потрібно для нашого життя. Часто просто вимагаємо вже і все відразу. Чи ми не поводимось подібно до цієї дитини, яка думає лише про свої потреби, не задумуючись над наслідками?

На це питання потрібно дати відповідь не для того, щоб собі дорікнути, а для того, щоб задуматися над собою…

Коли Господь нам не дає цього чи іншого, бо спочатку запрошує до очищення, подібно до того, як батьки запросили свою дитину, подібно, як зробили би і ми. Чи не так?

Залишається лише з покорою довіритись Йому і прийняти Його Божественну ласку.

Чим швидше ми це виконаємо, тим швидше Божа благодать наповнить наше життя і нам буде добре. Натомість ми нервуємо і бунтуємо, а ще деколи і сумніваємось в Божественній премудрості та Любові. Цим самим виявляємо свою недовіру до Бога та показуємо (вибачте) свою глупоту.

Ось, тому ми, будучи добрими батьками, зуміймо повірити в добре батьківство нашого Небесного Отця, котрий знає краще про те, що ми потребуємо.
Зуміймо із радістю прийняти всі діла покути, що Господь в великої своєї милості нам посилає на очищення наших душ.
Зуміймо відповісти на Його любов своєю синівською любов’ю.

Залишити відповідь