Хай Бог тебе благословить

Благослови, Господи, на новий рік 2010

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 1 Січня, 2010. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Почни перші хвилини Нового року із Богом. Звернись до Нього із молитвою і попроси благословення для тебе і для всіх людей, котрих зустрінеш на шляху твого життя 2010 року Божого.
Ми починаємо новий рік з Богом. І у цей перший день року просимо благословення на цілий рік. Просити благословення в Бога – означає визнати його вищість над нами і потвердити те, що ми далі довіряємо Йому, Його Святій волі. Бажаємо щастя
За звичай у цей день ми бажаємо щастя на цілий рік. Яке ж може бути щастя без Бога? Ми можемо отримати так звані життєві задоволення, але наскільки часу вони принесуть того відчуття щастя? Побажаймо один одному щастя від Бога, а воно є вічним.

Це щастя не полягає в тому, що ми будемо мати багато. Воно буде скеровано на те, що ми самі будемо багатими. Будемо не порожніми, а наповненими Божим Духом. Тут і полягає секрет щастя, що знаходиться в середині нас. БУдемо щасливі в Бозі, то будемо щасливі і серед людей.
Яким буде цей новий рік?
Не знаємо нашого майбутнього. А вгадувати та фантазувати – це дуже часто марна справа. Тому не хочеться марнувати час на непевне, а хочеться певного.
Добре певно, про наш прожитий рік. І яким би він не був солодким, то все рівно бажаємо, щоб новий був кращим ніж старий. Адже, це природньо хотіти кращого.
У цей час ми отримуємо багато побажань, народжуються цікаві мрії. Але ніхто з нас не знає як воно буде насправді. Знаємо одну велику догму: якщо ти просиш благословення, то Бог тебе не покине і тобі буде добре.

Бог нам не обіцяє, що відніме від нас всі наші труднощі і терпіння, бо на цій землі терпінь прийдуть нові труднощі.
Бог нам не обіцяє, що вирішить все за нас, бо тоді ми би почувались відкинутими і неактивними в житті.
Бог нам не обіцяє матеріальних благ, бо їх все рівно всі буде замало, і тоді потрібно було би переселятися на інші планети.
Бог нам не обіцяє, що виконає всі наші бажання, бо не завжди вони є добрими для нас самих і для інших людей.
Бог нам обіцяє одне:
Він, Бог, буде з нами завжди!
У кожній хвилині радості чи смутку Він буде поруч.
Ти не будеш один.

З Новим Роком!
Нової зустрічі з Богом у Новому році!

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.