Хіба можна родитися у серці … ?

Loading

Дорогі у Христі брати і сестри, сьогодні є остання ніділя перед самим Торжеством Народження нашого Месії. Церква нас спонукає, щоб ми ще раз пригадали причину Його приходу.
Народжується Месія, щоб Спасти людство від вічного прокляття, щоб кожен, хто у Нього увірує отримав вічне життя!Ісус народився один раз у Вифлеємі, але…
Народження Ісуса Христа є історичним фактом. Але кожного року, святкуючи цю подію, завдяки  вірі ми переживаємо особисту участь у Його народженні.
Наше серце може стати вертепом, місцем, яке прийме Спасителя. Господь не гордує ніким, і кожен може прийняти його. Якщо Він зволив народитися у печері, то тим більше буде радий народитися у серці людини.
Хіба можна родитися у серці … ?
Якщо говорити медичною, науковою мовою, то це дійсно не можливо. Якщо повірити в ці слова і спробувати запросити до своєї душі Спасителя, то незабаром буде відчуття присутності Бога. Віра відкриває нам нові перспективи і завдяки їй неможливі речі стають можливими.
Приготуватися до зустрічі
Запрошую кожного до зустрічі із Спасителем. Для цього потрібно у цих днях вибрати час тиші. Час, коли буде тільки двоє: Ти і Бог. Нехай пролунає проста молитва: Прийди, Господи, до мого серця і осeлися у ньому. …
Багато людей свідчили, що коли відкрили своє серце перед Богом, то за якийсь час отримали дивне відчуття внутрішнього комфорту, тобто Благодаті.
Багато людей сперечаються за дату народження Спасителя, а хіба це так важливо?
Серед цілої полеміки:  коли, як і в який спосіб все це сталось, чомусь дуже мало є тих, котрі говорять про народження Спасителя у серці людини.
Якщо ж Христос не народиться у душі віруючого, то це буде справжня трагедія! І навіть, якщо вдасться встановити правоту в датах, то для кожної людини, все рівно Він народжується у різний час, таким чином Різдво стається у різний час.
Як це прекрасно, коли всі люди, зустрівши Христа у своєму серці, йдуть до гурту, щоб поділитися радісною подією: Христос рождається! Славімо Його!

Бажаю нам усім  чудесної зустрічі з Богом!

Залишити відповідь