Хай Бог тебе благословить

Вернутись завжди можна. Бог чекає!

Розділ: Проповіді. Написав о.Віталій ~ 24 Лютого, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

batkoБлудний син прагнув незалежності і віддалився від батька . Лук.15,11
Блудний син думав, що в тому, що він буде мати все, і буде його щастя. Можливо спочатку так і було, але в цьому світі все проминає. Коли залишився без нічого, збагнув велику істину: без батька немає доброго життя, немає і самого життя. Вирішив вернутися до джерела доброти і правдивої любові. Вернувся до постійного джерела.
Притча нам нагадує про нашу реальність
Кожен з нас може повторити те з Богом, що зробив син із батьком. Кожен з нас може відійти від Бога, спокусившись від думки, що поза Богом може бути щось краще.
Хто згрішив, той знає, що гріх спочатку видається дуже привабливим і приносить задоволення. А що далі? Що стається з нами, коли минає час? Що стається, коли душа наша втрачає Божу ласку, благословення? Відповідь одна – ми гинемо!
Та все ж є ті, котрі “воскрешають”, а є ті, котрі гинуть до кінця.
Горді віддаляються від Бога і від самих себе. Коли ти відчуваєш посуху у душі і хочеш, щоб дощ благодаті скропив її, то усвідомлюєш, що потрібно відкинути з твого життя те, що не дає можливості впасти краплям Божого благословення. Потрібно зректися гріха.
Чому горда людина не може зректися гріха? Через те, що вона не може признати своєї помилки, не хоче прийти до Бога і признатися у тому, що вона була неправа? Хочеться зауважити, що найбільша трагедія – це те, горда людина не приймає Божої любові, не відчуває її до кінця і не пам’ятає про неї. Якби ми пам’ятали про Божу любов постійно, то ми би не на хвилину не залишились у грісі.
Гріх може нас засліпити, може нам затуманити розум, але хто чує ці слова зараз, нехай зараз попросить Бога прощення за свої провини і розкається.
Пригадаймо, скільки Бог зробив для кожного з нас добра. Відновімо любов до Бога. Бог чекає на нас розкаяних.
Він дуже добрий.
Він дасть те, що не дасть ні людина, ні якась звичка, ні якась річ.
Він поверне тобі все, що втратив – поверне Себе!

Ключові слова до цього допису:

коментарів 7

 1. Yura

  Бог є!!! Я в нього ВІРЮ!!! Бог скільки нам людям дає і зокрема мені, що ми своїм земним розумом не можемо навіть цього осягнути!!!!!!!!!!11

 2. Ромчик

  Але часом в житті як у тій пісні: “Щоб тепло оцінити-треба холод відчути,щоб добро зрозуміти-треба зло перебути,а щоб щастя пізнати-треба вміти любити,щоб любов осягнути-треба вік свій прожити”

 3. Oksana

  Duge harni pisenky znajesh:-)

 4. Ромчик

  Оксанка,якби я тільки це знав,а я ще це…відчуваю,десь зачіпає…там…Не хочу бути надто емоційним,але читайте і слухайте серцем,там можна зустрітися з Ісусом:
  “Стою задивлений у безконечний світ −
  Твою любов збагнути я не вмію.
  Душа тужливо квилить і болить −
  Без Тебе серце чим ще обігрію?
  Без Тебе, Боже, вічний і святий,
  Без Тебе, так близький і так незнаний,
  Сумління мого докоре німий,
  Цілителю на мої болі, рани.
  Тебе у муках довго я шукав
  І довго прагнув і у далеч рвався,
  Усе життя і плакав, і страждав,
  А Ти у серці близько так ховався.
  Великий Боже, в мій убогий світ,
  Де розпачливо дотлівали мрії
  Й на тілі виступав кривавий піт,
  Ти спокій вніс і радість, і надії.
  …..”

 5. Oksana

  Prosto nejmovirno harno i tak pravdyvo. Ja djakuju tobi, Romchyku. Znajesh, koly ty v chyni, to same taki lysty dodajt syly ta pistrymky. Ja napevne shche emocijnisha, bo z radosti ag rozplakalas…….Zychu ysim sjohodni po osoblyvomu vidchuty prysutnist Isusa v serci. Vin chekaje…….. 🙂

 6. Oksana

  Ot i pomylky pochalys. ”Koly ty v chugyni” Perproshuju za svoju nehramotnist:)

 7. Ромчик

  о.Віталію,сайт живий…,-дякую Богові і дякую вам. А якщо життя це пісня,тоді……….
  “Бо в Тобі спокій,бо в Тобі щастя,бо в Тобі все-чого шукаю я.”

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.