Шукаєш доброго життя?

Loading

Один журналіст зробив цікаве дослідження. Він зацікавився чому деякі люди чи просто місця є завжди популярними і саме довкола них збираються постійно люди. Коли він провів інтерв’ю то майже у всіх була присутня одна і та ж особливість.
Відома жінка відповіла, що успіхом користується, бо кожного дня вона є неповторною і це захоплює людей. Відомий гуморист – говорив постійно нові смішні історії. Мер міста засвідчив, що не спить ночами, бо постійно думає, як би змінити місто і прикрасити його.
Таких прикладів було безліч, але основним було те, що автор статті зауважив:
1. кожна людина, котра хоче жити, шукає змін.
2. Та людина, котра шукає добрих змін, та хоче жити добре.

А ти до кого належиш?

Тато з сином підійшли до одного озерця. Син попросив піти далі чим скоріш, бо вода видавала поганих запах. Тато пояснив, що тут стояча вода і це цілком природньо, що тут такий запах. Бруд залишається в озерці і немає очищення. Коли вони підійшли до річки, то син довго бавився біля води і не хотів йти з цього місця…

4 коментарі до “Шукаєш доброго життя?”

  1. Людина повинна шукати добрих змін, бо без цього їй життя було б таке саме і не приносило б такої великої радості і користі собі та іншим. Найгірше є це, що нам часто бракує відваги, щоб реалізувати свої плани, задуми, постанови. Боїмося, що не дамо ради, що інші цього не зрозуміють, що не має сенсу так посвячуватись. А це неправда, завжди треба пробувати зміняти себе, світ на краще, чи не так?

  2. Для Ані:я десь почув-зміни себе і світ зміниться навколо тебе.Для мене це зовсім не просто,- бо,справді,найбільша часом перешкода-страх,але…найбільше почуття у світі-Любов і найкращий день-сьогодні,бо ця мить не повторна.

  3. Так це правда, але знов чи одне виключує друге? Любов може нам радше тільки в тому допомогти, а не перешкодити. Без неї ми нездатні нічого зробити.Можемо жити хвилиною, тішитися тим, що маємо, одночасно думати про це, чи я добре роблю і просто дальше шукати добрих розв’язок. Очевидно і це не просто використовувати у своєму житті, але воно легке не є і чи хтосю сказав, що буде.

  4. Це слова з пісні:”Для неї музики замало,для неї завжди мало слів,від неї мертве воскресало,за неї не один згорів.Від Бога вона дана нам, ввіках їй бути і цвісти,одна і бідним і панам,важливо лиш її знайти”.(“Недоспівана любов”). Стараюся робити добре,але якщо десь щось проскочить,коли впав,- треба підніматися.

Залишити відповідь