Хай Бог тебе благословить

Шукаєш доброго життя?

Розділ: Цікаве. Написав о.Віталій ~ 13 Червня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Один журналіст зробив цікаве дослідження. Він зацікавився чому деякі люди чи просто місця є завжди популярними і саме довкола них збираються постійно люди. Коли він провів інтерв’ю то майже у всіх була присутня одна і та ж особливість.
Відома жінка відповіла, що успіхом користується, бо кожного дня вона є неповторною і це захоплює людей. Відомий гуморист – говорив постійно нові смішні історії. Мер міста засвідчив, що не спить ночами, бо постійно думає, як би змінити місто і прикрасити його.
Таких прикладів було безліч, але основним було те, що автор статті зауважив:
1. кожна людина, котра хоче жити, шукає змін.
2. Та людина, котра шукає добрих змін, та хоче жити добре.

А ти до кого належиш?

Тато з сином підійшли до одного озерця. Син попросив піти далі чим скоріш, бо вода видавала поганих запах. Тато пояснив, що тут стояча вода і це цілком природньо, що тут такий запах. Бруд залишається в озерці і немає очищення. Коли вони підійшли до річки, то син довго бавився біля води і не хотів йти з цього місця…

коментарі 4

 1. аня

  Людина повинна шукати добрих змін, бо без цього їй життя було б таке саме і не приносило б такої великої радості і користі собі та іншим. Найгірше є це, що нам часто бракує відваги, щоб реалізувати свої плани, задуми, постанови. Боїмося, що не дамо ради, що інші цього не зрозуміють, що не має сенсу так посвячуватись. А це неправда, завжди треба пробувати зміняти себе, світ на краще, чи не так?

 2. Роман

  Для Ані:я десь почув-зміни себе і світ зміниться навколо тебе.Для мене це зовсім не просто,- бо,справді,найбільша часом перешкода-страх,але…найбільше почуття у світі-Любов і найкращий день-сьогодні,бо ця мить не повторна.

 3. аня

  Так це правда, але знов чи одне виключує друге? Любов може нам радше тільки в тому допомогти, а не перешкодити. Без неї ми нездатні нічого зробити.Можемо жити хвилиною, тішитися тим, що маємо, одночасно думати про це, чи я добре роблю і просто дальше шукати добрих розв’язок. Очевидно і це не просто використовувати у своєму житті, але воно легке не є і чи хтосю сказав, що буде.

 4. Роман

  Це слова з пісні:”Для неї музики замало,для неї завжди мало слів,від неї мертве воскресало,за неї не один згорів.Від Бога вона дана нам, ввіках їй бути і цвісти,одна і бідним і панам,важливо лиш її знайти”.(“Недоспівана любов”). Стараюся робити добре,але якщо десь щось проскочить,коли впав,- треба підніматися.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.