Хай Бог тебе благословить

Окремі історії в одній єдиній історії життя

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 13 Вересня, 2012. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Коли пускаєшся у відпочинкову подорож, стараєшся присвятити час на те, що було упущено у час твоєї зайнятості по роботі, від твоїх обов’язків сім’ї чи суспільства. Хто відсипається, хто заглиблюється у роздуми над життям, хто пізнає оточуючий світ, а хто просто читає книжку, яку придбав ще рік тому, але не знаходив ніколи часу її прочитати.
В автобусі туристів жінка, відірвавши свої очі від книжки, промовила до чоловіка: “Яка дивна річ. Ось читаю цю книгу і зустрічаю знайомі історії, які вже читала в окремих оповіданнях цього ж автора. Тепер вони об’єднанні в одну єдину книгу. Ось тепер мені краще розуміти всі події, адже всі між собою зв’язані”. Мовчазний чоловік тільки усміхнувся і кивнув головою у знак згоди.
Подорож продовжилась далі…

Кожен з нас має свої особливі історії. Кожного дня Бог нам дарує неповторне оповідання нашого життя. І кожне оповідання є частиною єдиної історії, назва якої спільна у всіх – Життя. Зрозуміти життя можна лише тоді, коли всі окремі оповідання зможеш зібрати разом і зумієш побачити як єдину історію.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.