Хай Бог тебе благословить

Різдвяний піст – це приготування до прийняття радісної новини і її проголошення!

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 29 Листопада, 2012. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Вже розпочався Піст і буде тривати до Різдва. Цей піст – це приготування до зустрічі і особливого пережиття радості Христового приходу до людства.
Христос приніс нам радість своєю присутністю. А як ми приносимо радість нашим ближнім?

Як і в кожному пості ми маємо стримуватися.
І стриманість можемо виявити у стриманні від смутку, від поганого настрою, від туги, від песимістичних думок і всього решта, що навіює нам стан не природній. Несучи на собі печаль, ми передаємо її іншим. І тоді твоя маленька трудність видається великою, а мить – у вічність, одноразова ситуація і ланцюг подій. Зникає бажання радіти життя і дякувати за нього.
Ми створені не для смутку, а для вічної радості!
І до неї маємо приготовлятися вже тут, на землі. Піст – це приготування до вічної радості. Отож, стримуймося самі від смутку та іншим допомагаємо!
А щодо добрих діл, то вартує взяти на себе святий обов’язок нести радість. Навіть найменшу, але щоденну, а може і щохвилинну.
Спробуймо у цьому пості відновити наше покликання – в ім’я Христа нести радісну новину нашим ближнім, усім тим, кого пошле нам на дорогу життя!
Проста усмішка, просте привітання, жест ввічливості і вдячності – все це хай буде спробою запалити мить радості в очах іншого. А вже коли тобі хтось дарував її, то нехай вона буде помножена.
Щовечора, перед тим, як піти на відпочинок, задумайся і згадай про ті миті радості.
Усміхнись у сторону неба: “На добраніч, Небесний Тату….”

І допоможи нам, Боже!

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.