Хай Бог тебе благословить

Увага всім! З`явились дорогі слова

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 30 Серпня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

користуватись мобільним телефоном це вже стало не тільки звичним, але ще й необхідним стилем життя. Можемо висловити глибоку вдячність працівникам мобільного зв`язку за те, що нам полекшили життя. Особисто мені відкрили очі на одну істину.
Один чоловік вирішив відвідати чужу країну, пізнати щось нового. Коли перетнули кордон, то першою новиною було повідомлення його друга: “Уважай, тепер твої розмови по мобільному можуть коштувати у 4 рази дорожче, або й більше!”
Як не дивно, відповіді не було.
За якусь мить нашу тишу перервав дзвінок телефону. Чоловік з поспішністю витягнув телефон і вже хотів відповісти, але згадав про попередження дорогої розмови. Телефон задзвонив ще раз і вже тоді той спокійно відповів. За кілька секунд розмова закінчилась. Прийшло повідомлення про оплату розмови. Прочитавши повідомлення він сказав: Дорого…
Дійсно ці слова, які були малочисельними, але були дорогими словами. Значить можемо припустити, що існують ще й дешеві слова, яких може бути багато.

Яку ціну даєш ти своїм словам?
Можеш їх назвати безцінними?
А може ти знаєш: чому кажуть, що мовчання золото?

є слова, щоб заповнити паузу, а є ті, що служать, щоб відтворити музику.

1 відгук

  1. Liuba Ch

    Є слова, які вбивають, і є слова, які дарують життя…

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.