Хай Бог тебе благословить

Навчитись мріяти

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 4 Вересня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Зустрілися двоє: мрійник і розчарований. Обличчя мрійливої людини було дуже радісне і усміхнене. Розчарований видавався похмурим і сумним. У розмові виявилось, що розчарований у своєму житті зазнав багато розчарувань. І все, що він намріяв, не здійснилось. Саме тому він перестав взагалі думати про майбутнє, водночас думка про минулі неуспіхи постійно утверджувала його песимістичний настрій.
Коли мрійник взнав причину смутку, то спокійно заохотив: “Спробуй мріяти мало, щоб це не була ілюзія. Мрій так, щоб твоя мрія була здійсненою. Після кожної маленької мрії – мрій більшу мрію. Коли твої меленькі мрії здійсняться, то ти відчуєш велику радість. Саме ця радість прикрасить твоє життя і дасть тобі мужність знову почати мріяти”.
Враз, після цих слів, очі у засмученого заблистіли маленькою радістю. На здивований погляд оптиміста, прозвучала відповідь: “щойно моя мрія збулась…” – за якусь мить він продовжив – “просто я мріяв зустріти людину, котра би мене навчила мріяти”.

коментарі 4

 1. tatiana

  Чудово, зрозуміло. Спасибі

 2. Vasyl_D

  “Спробуй мріяти мало, щоб це не була ілюзія. Мрій так, щоб твоя мрія була здійсненню…” – ось цей секрет як не бути розчарованим, я також його шукав 😉

  Дякую, буду намагатися застосовувати ці слова у своєму житті.

 3. Liuba Ch

  Дана історія викликала у мене багато радості. Дякую.

 4. pom2

  мала мрія))) легки вітерець де ти??? вітрила зачекались)))

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.