Хай Бог тебе благословить

Несподівана любов у словах любові

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 30 Червня, 2015. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Мати з подругою говорили у кімнаті. Такі зустірчі бували часто, адже добрі друзі використовують кожну нагоду, щоб поділитись враженнями, щоб почути слова підтримки, просто провести час разом.
Несповідвано до кімнати забігла дитина і стала непорушно. Оченята були щасливі, а уста наповнювались радістю. Дорослі переглянулись між собою, показуючи своє здивування від такої раптової події. А в голові з’явилось стільки думок і можлививх варіантів пояснення, що ж це може означати.
Дівча, випереджуючи здогади досвідчених, вигукнула: “Мамусю, я тебе дуже люблю!”. Повернулась, і ще раз кинула загадковий свій погляд та й побігла, сміючись на цілий коридор.

Слова любові сказані безкорисливо мають велику цінність, адже вони самі наповнені любов’ю.
Як буде радісно Богу, коли ми звернемось до Нього просто так без якоїсь на то причини…

Одного разу, чоловік під враженнями від одного фільму, будучи ще на роботі, написав жінці смс-повідомлення: “Я тебе люблю”
У відповідь прийшло наступне повідомлення: “Щось сталось? Прийдеш додому і поговоримо”

Якщо є людина, кому ти можеш сказати про любов, то це вже велике щастя, навіть, якщо тобі бракує слів, щоб це виразити! Гірше тоді, коли слова є, а сказати їх нікому.

Ключові слова до цього допису:

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.