Неділя перед Різдвом нам нагадує про історію, яка має продовжитись.

Loading

Дорогі браття і сестри, народження Божого Сина не була випадковість, не була спонтанність, а це сталось як виконання обіцянки людству про спасіння, тобто задля повернення людини до раю!
Тому кожний, хто приймає Божого Сина, той приймає спасіння, свідчить своє бажання бути в раю! Бо де є Бог, там вже є рай!
У цю неділю ми слухаємо довгий родовід Христа, згадуємо всіх тих, які давали життя своїм дітям і давали не тільки земське життя, але також життя духовне, тобто передавали свою віру в Бога. Кожний з них мав певні духовні труднощі, не завжди розуміли Божу волю і приймали її.
Останнім в цьому родоводі був Йосиф і ми чули його історію, пізнали його духовні труднощі. Вражає те, що він залишився відкритий на Божу волю, почув її і завдяки цьому історія приходу Божого сина продовжилась.

Тепер ця Різдвяна історія продовжується у житті кожного з нас і тепер від нас залежить: чи приймуть наші діти спасіння, чи наші друзі і просто знайомі зв’яжуть своє життя із Спасителем?
Саме для цього ми Святкуємо в дуже урочистий спосіб народження  Христа.
Запрошую зробити таких 4 кроки у цьому тижні, щоб зустріти це велике Торжество.
Перше – це відкритість. Бути відкритими на голос Божий, щоб пізнати Божу волю у теперішній час у теперішніх обставинах. Бог промовить до нас і треба цей голос почути.
Гостинність має бути другим кроком. Адже без гостинності, без прийняття Божої волі відкритість не подасть плоди. Такими плодами мають бути діла милосердя, що будуть третім кроком. А діла милосердя у свою чергу дадуть плід радості. Ось так ми дійдемо до радості до Торжества, і все це в імʼя нашого Спасителя.
Ісус кожного року збирає нас на своє свято. Отець Небесний кожного року кличе нас день народження Свого Сина. Дух Святий кожного року приготовляє нас свої плоди.
До зустрічі! Єднаймось у радості! Радість хай збільшується!

Залишити відповідь