Світ змінився в добру сторону! Дивно? Правда?

Loading

Нас вражають події, що не є звичайними, нас вражає поведінка людини, яка не є людською. Ми дивуємося цьому, а деколи навіть жахаємося, показуючи цим свою відповідь через внутрішні емоції і незадовлення. Одного разу великий духовний чоловік сказав: “У новинах мало розказують про добрі вчинки, бо вони природні, а неприродні вчинки увагу привертають більше. Саме тому частіше показують незвичні факти, приваблюючи цим глядачів”. А що ви скажете на те, коли нас дивує справжня людська поведінка?
Це зауважив за собою, коли один молодий чоловік розказав свою історію з життя.
Саму подію він не захотів чомусь розказувати, але дещо визнав відверто: “Я завинив борг перед одним чоловіком, а сьогодні вибрав час, щоб зустрітись із ним і повернути все. Ще до того всього, у нього скоро день народження. От, відніс йому ще й подарок”.
Я знав дещо про життя цього юнака. Його внутрішній світ змінився через ряд подій, що сталися у недавньому минулому. Мабуть він вирішив цілковито змінити життя – так подумав я. А це означало, що в новому житті не мало бути старих речей. Мої думки підтвердив факт: наближався його день народження, що змусив йому пригадати його борг з минулого.
Ми сиділи у поїзді. Дивились у вікно. Надворі падав дощ, було похмуро. Та все це не псувало настрій, бо сонячна погода була серед нас.
Я розділяв мовчки радість його очей. Дивився на цього щасливого молодика і дивувався: в цьому світі, коли кожен шукає будь-яку можливість: якщо не вкрасти, то зекономити, якщо не зхитрувати, то таки надурити чи ще щось подібного, але в кожному випадку є постійна думка мати чим більше грошей. У цьому сподіваються знайти якесь щастя.
Дивлюся на нього і думаю: перед мною сидить людина, котра сьогодні позбавилась значної суми грошей і почувається щасливою. Щось незвичне…
Немов прочитавши думки, мій співбесідник з усмішкою додав: “Мені радісно було бачити того чоловіка, що аж ніяк не сподівався, мого приходу та ще й з грішми. Я, коли йому сказав, що хочу його зустріти, щоб все повернути, то він мене серйозно запитався: чи зі мною щось сталось? Я сказав: “Ні, не сталось нічого. Просто хочу звільнити себе від всього минулого, завершити все те, що не зміг зробити раніше”.
Потім я його ще й привітав і ми відсвяткували його День народження. Коли прощались, то він ще довго дивився мені у слід і дивувався…”
Історія закінчилась і ми знову мовчали. Я далі продовжував дивуватися. Цього разу вже від того, що Господь мені відкрив ще одну істину. Бути щасливим – це означає звільнятися від минулих недокінчених справ або перед тим, як почати писати нову сторінку життя, потрібно закрити попередню.

І ще,
мене далі не перестає дивувати те, що ми все частіше дивуємося, як хтось чинить по-людськи, а до поганої поведінки ми, немов, вже звикли і не дивуємось цьому …

2 коментарі до “Світ змінився в добру сторону! Дивно? Правда?”

  1. Зі мною вчора трапилася дивна історія. Ми з чоловіком орендуємо квартиру і платимо в доларах. Зараз курс долара дуже високий, а зарплати стали менші і ми стали не в змозі оплачувати цю квартиру. Я тиждень не спала і думала, як попросити, щоб нам зменшили хоч трохи оренду, інакше прийдеться шукати дешевшу квартиру. А господиня вчора подзвонила і сама зменшила нам оренду втричі! Уявляєте! Звичайний вчинок доброї людини, яка вирішила не наживатися на простих людях під час кризи, але всерівно дивно і незвичайно, бо переважно люди поступають інакше…

  2. Вже багато разів переконююся, що в найважчі хвилини нашого життя, Бог несе нас на руках, подібно як маленьких дітей….:-)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *