Любов – це завжди для нас!

Loading

Одного разу жінка не стрималась і запитала у свого чоловіка: «а чому ти постійно мені віддаєш все? Ти ж міг би сам поласувати смачненьким»
Чоловік спочатку і сам задумався на відповіддю, а потім спокійно відповів: « мабуть через те, що ти всерівно віддасиш мені половину, ти завжди ділишся зі мною і ніколи не привласнюєш все собі»

Читати далі Любов – це завжди для нас!

Неділя перед Різдвом нам нагадує про історію, яка має продовжитись.

Loading

Дорогі браття і сестри, народження Божого Сина не була випадковість, не була спонтанність, а це сталось як виконання обіцянки людству про спасіння, тобто задля повернення людини до раю!
Тому кожний, хто приймає Божого Сина, той приймає спасіння, свідчить своє бажання бути в раю! Бо де є Бог, там вже є рай!
У цю неділю ми слухаємо довгий родовід Христа, згадуємо всіх тих, які давали життя своїм дітям і давали не тільки земське життя, але також життя духовне, тобто передавали свою віру в Бога. Кожний з них мав певні духовні труднощі, не завжди розуміли Божу волю і приймали її.
Останнім в цьому родоводі був Йосиф і ми чули його історію, пізнали його духовні труднощі. Вражає те, що він залишився відкритий на Божу волю, почув її і завдяки цьому історія приходу Божого сина продовжилась. Читати далі Неділя перед Різдвом нам нагадує про історію, яка має продовжитись.

Відгомін праотців у теперішній час, щоб прийняти запрошення на Велике Торжество

Loading

Дорогі браття і сестри у Христі, у часі цього різдвяного посту із кожною неділею, з кожним тижнем ми все ближче і ближче наближаємося до великого торжества – Різдва Христового.

Ще дві неділі, ще два тижні і ми всі об’єднаємося у подячній молитві за дар приходу на землю у людському тілі Божого Сина.
Сьогоднішня неділя має особливо назву “Неділя праотців”. Сьогодні звертаємо особливу увагу на тих, кого можемо назвати духовними отцями і прикладом віри, їх ще називаємо патріархами.
Святі Праотці – це предки Ісуса Христа, які взяли участь в Історії спасіння та помогли здійснити прихід Спасителя. Саме їх майже всіх ми згадаємо поіменно наступної неділі. Святі Праотці були простими людьми, такими як і ми. Вони були різні і не завжди ми ідеальну поведінку, мали свої немочі, жили серед невірних своїх сучасників, відчували різноманітні спокуси, але кожен із них не відкинув Боже запрошення і таким чином став частиною Божого плану, кожен із них зробив вибір і залишився відкритим для здійснення плану спасіння Людства.
Це ті, хто нам нагадує про гостину, яка мала здійснитись у Вифлеємі, коли мало бути велике торжество народження Божого Сина.
Немов у цій притчі, яку чули, Бог кликав на цю події ще у раю, коли пообіцяв прихід Месії. Але тепер ми знаємо, що різдвяна подія була вшанована не тими, хто були близькими і мали би першими відгукнутись. Не відгукнулись, у кожного була своя причина. Але прийшли вшанувати “недостойні” – чужинці, з далеких країв і пастухи, немов випадкові. Читати далі Відгомін праотців у теперішній час, щоб прийняти запрошення на Велике Торжество

Живи без таємниць у Таїнстві Божої присутності, яка дарує тобі свободу

Loading

Коли ти мене зобов’язуєш до таємниці, то робиш мене в’язнем почутого, яке не можу вільно розголосити, поділитись із ним і поширити.
ти розумієш, що я вимушений жити у самотності, у постійному страсі, щоб тримати прихованим те, що не може бути для всіх.
Як багато є твоїх таємниць і як багато в’язнів довкола тебе?
Таємниця – це також є тягар, що носиш у своїй пам’яті.
Для чого себе навантажувати? Для чого це тягар закривати за 7-ма замками? Для чого має займати місце у мені?

Читати далі Живи без таємниць у Таїнстві Божої присутності, яка дарує тобі свободу

Приймай рішення в любові, без страху, як Христос

Loading

Коли рішення в Церкві приймаються в дусі любові Христа, тоді ні в кого немає відчуття, що хтось виграв, а хтось зазнав поразки.
Любов має здатність об’єднувати всіх!
Любов має здатність поглинати більші гоїти рани!
Любов має здатність нести радість усім!
Коли ж рішення приносить інший наслідок, тоді чи воно є в Дусі Христа?

Читати далі Приймай рішення в любові, без страху, як Христос