Хай Бог тебе благословить

Бути зрадником? для Бога – це не проблема …

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 26 Квітня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

юдаОсь, читаючи Євангеліє про останні дні Христа, про Його терпіння, подивляю весь хід подій. Особливо подиву гідна поведінка Христа. Він і головний герой, і він також режисер. Все йому стає підвладним. Він контролював усе, і також свою зраду.
Бути зрадником – це найганебніше що може бути у середовищі людей. Тому кожен боїться бути зарахованим до цього числа проклятих людей. Хоча дуже часто ними ми є. Будьмо правдиві і зрозуміємо, що багато чого ми переступили відносно близьких людей, друзів і Бога теж. Коли хтось сподівається на твою допомогу, хтось покладає надії на тебе і ти їх не виправдовуєш, то як це назвати? Так, це є зрада….
Ми обіцяли, ми запевняли і зарікалися, що все буде добре… а результат не завжди був очікуваний…і це як назвемо? Так, це є зрада…

Дивно, але без зрадників у цьому світі не обійтись. А ще більше можете здивуватися, що зрадників ми самі виховуємо. Кожна людина, котра нам не знайома, ніколи нас не зрадить, бо ми від неї можемо очікувати все і на неї не покладаємось. Вона для нас чужинець. А от, хто стає нашим другом і близькою людиною, той відразу стає “кандидатом” у зрадники.

Юда Іскаріотський, був довіреною людиною. Саме у нього зберігались гроші. Гроші довіряють самим чесним і вірним. А що сталось?

То чому Христос допускав до себе так близько? Чому виховував “кандидатів” у зрадники?

продовження буде…

Ключові слова до цього допису: , ,

коментарі 4

 1. Люба

  Не требе осуджувати людей за зраду( чи те,що ми так називаємо), бо ми самі непостійні.І часто поступуємо гірше за тих,на кого нарікаємо…

 2. Геннадій

  За зраду осуджувати треба! і не тільки особу, але і всю церкву, якщо це стосується зради Богові і його слову.коли ми легко відходимо від його вчення заради людських передань. для більшості основне, що священики кажуть, а чи збігається воно із Біблією, ніхто не цікавиться.ось і поява грубих відхилень. це і сповідь попу, поклоніння різним мальовидлам, і святкування дня недільного, бо так запровадила католицька церква, а не суботи – дня Господа.
  а все починається із незначної зради…

 3. Олег

  Історію зради Юди Бог нам ще не відкрив, або ми щось не можемо зрозуміти,- бо не міг він зрадити.

 4. Олег

  Це сама складна історія…

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.