Хай Бог тебе благословить

Ти, коли промовляєш “Христос воскрес!”, що ти маєш на увазі?

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 28 Квітня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Христос Воскрес!Воскресіння Христа святкуємо кожного року. Це свято, багате на традиції та звичаї, рівно ж має бути багате у духовістю і душі кожного. Ісус умер і воскрес, щоб ми разом з ним “умерли і воскресли”. (Так каже апослол Павло)
Це пасхальне таїнство ми можемо пережити кожного разу, коли приходимо до св.Сповіді. Умираємо у нашому покаянні відносно гріха і воскрешаєм у прощенні Люблячого Батька-Бога.
Важливо знати, що згідно літургічної традиції ми причащаємось воскреслим Христом. Це стається тоді, коли священик з’єднує освячений євхаристійний хліб із освяченим вином в св.Чаші. Ця частина Божественної літургії нам пригадує про славне Його воскресіння.

Не дивно, що кожен, хто приступає до причастя, той єднається із живим Богом.
Богом, який воскрес і воскрешає кожного грішника.

Не дивно, що кожен, хто прийняв живого Бога, той з радістю воскрикує: Христос воскрес!
Воскрикує, бо ділиться не тільки із історичною подією 2000-річної давності, а звіщає найновішу подію власного життя! Звіщає про особисте воскресіння.

А ти, коли промовляєш “Христос воскрес!”, що ти маєш на увазі?

Всім читачам спасибі за привітання залишенні на сайті (несподівано і приємно 🙂 )!
Вам зичу особистого пережиття цієї пасхальної тихої радості особистого навернення!
Молюсь за вас всіх… о.Віт

коментарі 3

 1. люба

  Вітаючись цим привітом, приймаю і доношу до людей цю велику радість.Це не повинно бути монотонним вітанням, а таким,що зворушую серця власним прикладом…Веселих свят…

 2. Уляна

  Христос Воскрес, воскресла і людина, відкрилася їй дорога до Царста Небесного. Ця подія нагадує мені, що після упадку в раю людину підніс добрий Батько через особу Ісуса Христа та чекає кожну людину у Своїй домівці.
  Смерть-Воскресіння тема усього життя. Гріх поборений, через Христа людина зєднується з Богом, Христос підняв гідність людини та зцілює гріх.

 3. с.Мирослава

  Христос Воскрес! Що маю на увазі? Що перемога за нами… Що є надія, яка дає силу до життя, віру в майбутнє… неможливо сказати Христос Воскрес без усмішки і радості в серці, а це в свою чергу помножує радість. А коли довкола сіється радість, яка випливає з єдності з Воскреслим, уприсутнюється сам Воскреслий і це означає для мене, що з нами Бог!!!!!!

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.