Молитва – це зустріч

Loading

молитва Почати молитись – це почати вірити, тобто визнати присутність іншого. Того, котрий є на зустрічі із тобою. Кожен, хто молиться, той визнає, що він віруюча людина.

Молитва – це зустріч. На зустрічі ти переживаєш: очікування, єдність.
Це зустріч, на котрій ти розповідаєш і слухаєш, а деколи просто мовчиш, переживаючи радість від єдності.
Це зустріч, бо на зустрічі ти завжди є відкритий до спілкування і до діалогу.
– це зустріч, котра триває завжди, бо кожна розлука спонукає шукати інших способів бути разом. Ось тому, молитва є різноманітною.

Молитва – це жива зустріч, бо завжди із собою несе зміни у житті кожного.
– це наближення двох, котрі бажають бути разом, не через те, що не можуть бути окремо, але тому, що прагнуть цього єднання по своїй природі, ще від сотворення.
Зустріч у молитві – це відкритість до іншого, перед ким не маєш страху особливо з причини: непорозуміння, осудження, докору, підозри і всього того, що прирікає вашу дружбу до знищення.

Молитва – це зустріч на котрій ТИ ЗАВЖДИ Є БАЖАНИЙ.

4 коментарі до “Молитва – це зустріч”

  1. A v mene problema, ya zavgdu vmila molutusia i vidchyvala zviaok, naikrashe ce bylo kolu byla dutunoy, a chum dali tum girshe, moge ya tony v svoih grihah i vonu mene ne pyskayt?Ya navit do spovidi normalno pruhotyvatus ne mogy,chum mogna comy pomohtu????Adge ya dyge hochy vitrutu, yak ranishe, i ne symnivatus, ta ne vuhodut

  2. Все виходить. Не забувай, що Господь веде тебе дорогою спасіння. Твоя дорога є особливою і можливо деколи пустинна. Основне, що маєш бажання бути з Ним. Він це бажання підтримає. А щодо “vitrutu, yak ranishe,”… із цим потрібно розпрощатися. Шлях віри не йде поколу. Вірити будеш по-іншому, по-новому! А ще дуже раджу мати духовного наставника. Йти шляхом віри самому – це трохи ризиковано і непевно…Коли буде поруч досвідчений учитель, буде простіше і може веселіше 😉 ! Бажаю тобі гарної зустрічі, на якій ти завжди бажана! Господи, помилуй Машу!

  3. Думаю, що крім того, що ви написали, дорогі відвідувачі, молитва – найбільший вияв любові до іншої людини. Коли свої особисті потреби перестають бути важливими аж так, і постійно просиш щоб комусь було добре. Але молитва, також має бути дієвою. Тобто, якщо я молюся за когось, то це означає, я готовий, щоб Бог використав мене для того діла чи людини за яку прошу. І постійна радість, від усвідомлення, що Бог поруч, – також молитва. Молитва може стати стилем життя. і тоді немає часу виділеного на молитву, є просто перебування в Бозі завжди і коли плачеться і коли сміється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *