Бути колекціонером чи шукачем істини?

Loading

жінка у пошуках істиниОдна жінка попросила у священика пораду у дуже важливій справі. Він помолився і дав відповідь. Вона подякувала і відійшла, але не погодилась, бо подумала, що той не правильно зрозумів її.
Пішла до іншого і той сказав іншу думку, яка теж не підійшла їй. Таких радників було багато, а можливо і ще є.

Та жінка далі ходить і шукає пораду. Чому так є? А все дуже просто.Вона просто була колекціонером, але не шукачем істини.

Дуже часто ми є тими, котрі приходять до церкви, щоб щось взяти і потім відкласти на поличку своєї байдужості. І так виходить, що ніби щось є, але насправді його нема.

… дивним залишається те, що відповіді шукаємо десь поза нашим серцем…. А Христос сказав: Царство Боже є в середині вас…

6 коментарів до “Бути колекціонером чи шукачем істини?”

  1. Ми ходимо шукаємо відповіді,й хочемо почути ту яку ми хочемо!Але насправді коли ми чуємо іншу відповідь ми йдемо незадоволенні, й шукаємо відповідь яку ми хочем.Не задумаючись на тією відповідю яку ми отримали.Адже це від Бога було й для нас воно корисне, хоча ми не приймаємо цього.

  2. Істина річ об´єктивна, але кожна людина, як суб´єкт її розуміє по своєму а отже суб´єктивно, тому і у кожного вона своя і потрібно шукати її самому. Шляхи Господні незвідані. Наша істина Ісус Христос, який нас визволив від гріха і дарами якого ми живем. “Прийдіть до мене всі втомлені, прийдіть до мене обтяжені, і я…”

  3. Істина є Єдиною, це Бог. І мислення повинне бути для християнина – християнським у всіх сферах життя людини: як у науці, політиці та економіці та ін. Тобто маю на увазі у кожній сфері втілювати християнські принципи любові до ближнього, добра та миру, а не власної наживи та власного інтересу. Хто говорить від себе – той непарвдомовний, хто від Бога говорить – той є правдою, можна прочитати у Святому Письмі.
    Правда є Одна, і обявив її Господь у Святому Письмі, це основний путівник у житті християнина, джерело мудрості.

  4. Погоджуюсь з Уляною. А від себе хочу сказати у моєму житті була ситуація коли духівник порадив те з чим я не погоджувався, хоч було важко та зробив як він радив. І побачив потім що він був правий.

Залишити відповідь