Хай Бог тебе благословить

Боюсь тебе втратити

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 22 Серпня, 2011. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Коли я про Тебе дізнався, не знаю чому, але  я побоявся познайомитися з Тобою.

Коли я з Тобою познайомився, я мав страх, що Ти мені сподобаєшся.

Коли це сталось, я мав упередження Тебе полюбити.

Коли я Тебе полюбив, тепер боюсь Тебе втратити…

Читаючи ці рядки, можемо їх віднести як до людини, так і до Бога. Створивши подібного собі, наділив і подібними дарами. Розвиваючи дар відносно видимих нам, можемо цей дар спрямувати і до Невидимого. Багато подібностей, але жодної однаковості.

Шлях від одного серця до іншого – це шлях любові.
На цьому шляху є ризик втратити старе і стремління до нового, адже ти знаєш, що втрачаєш, але не знаєш, що будеш мати.
На цьому шляху є зустріч із незнаним майбутнім і пережитим теперішнім, яке поволі відходить у минуле – досвід любові. Де нічого не може бути забутим і ніколи не може бути початим “все спочатку” – адже пройти цей шлях можна лише один раз і, коли він скінчиться, скінчиться і життя на цій землі.
На цьому шляху все є важливим і все має свій сенс і логіку. Ніщо не трапляється з нічого і без причини, усе є продовження того, що було перед тим. Таким чином твориться історія твого життя, історія, що входить в історію цілого людства, в історію Бога.

Цю історію не можна переписати, адже вона пишеться також і на небі. Колись ми її перечитаємо всі разом і тоді ми побачимо цей великий Шлях Любові кожного з нас.

Ключові слова до цього допису: , ,

1 відгук

  1. o.mikael

    Алилуя!

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.