Тоді, коли ти бачиш різницю

Loading

Чоловік випадково натрапив на медичну книжечку собаки, що належала його роботодaвцю. Переглянув і зажурено відставив у сторону. У голові постійно крутилась думка: “Моє життя є гіршим від пса мого керівника”.

У книжці було записано всі обстеження, що тварина пройшла, включаючи кардіограму серця. Поради лікаря відносно харчування і способу життя. І ще багато чого, що вказувало на велику увагу до здорового способу життя тваринки.

У літній вечір під будинком в тіні від променів західного сонця сидів втомлений і засмучений робітник. Після робочого дня він дивися на песика, що бігав по подвір’ї, махаючи радісно своїм хвостиком. Усміхаючись, він промовив: “Яке щастя бути … ” і на цьому зупинився.

 

Коли ми бачимо різницю між нами та іншими, то не можливо залишитися байдужим до цього. Натомість можливо скерувати свої думки на користь, або на шкоду, на добро, або ж на зло.

В наших думках ми можемо радіти зі щастя іншого, або ж наповнюватися злістю від заздрості, що нам гірше.

Можемо іншого опустити до свого гіршого рівня, роблячи йому шкоду, або ж можемо самим піднятися до його кращого рівня, роблячи собі користь.

Не є добрим, коли робимо гірше іншому, щоб нам було краще.
Є добре тоді, коли ми, дивлячись на іншого стаємо кращими.
Найкраще тоді, коли опускаючись до рівня гірших, ми допомагаємо їм стати на той самий рівень, що й ми.
Людство це назвало жертвенною Любов’ю.

Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина… (До филип’ян 2:6,7)

 

Залишити відповідь