Хай Бог тебе благословить

Рана потребує спокою

Розділ: Цікаві історії, Цікаве. Написав о.Віталій ~ 26 Листопада, 2007. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Один чоловік образив свого друга. Після вечері він довго роздумував про те, що завдав великого болю своєму найкращому товаришу. Він вирішив негайно піти і перепросити його. Захотів принести йому мир і утішення!
Хоч було вже пізно, але він все ж наважився піти до нього. Коли подзвонив у двері, ніхто не відповідав, але було видно, що хтось є вдома.
Тоді він почав ще голосніше стукати і коли почув голос друга, то попросив у нього прощення вголос. Відповіді не було.
Тоді він ще голосніше сказав і далі продовжив стукати в двері.
Голос з дугої сторони дверей недружелюбно відказав, що йому краще йти геть. Але це не допомогло і той далі продовжував наполягати на розмові.
Через деякий час різко відкрились двері і було лише чути слова – погрози і зневаги….
Згодом можна було бачити одного чоловіка, котрий йшов по вулиці і буркотів собі під ніс у великому гніві.
Якщо прислухатись, то це були слова звинувачення, прокльону, дорікання. Але виразніше з усіх слів було чути: “Ось, так завжди, хочеш людині зробити добро, а стаєш ще сам винним….” Дивним було те, що у того ж чоловіка за кілька днів з’явилась рана, яка чомусь не гоїлась. Коли він пішов до лікаря, то лікар розпитав усе і коли дізнався про процес лікування, сказав дивну річ. Справа в тому, що чоловік відразу приймав багато ліків і постійно перемотував рану. Ось тому, лікар виписав простий рецепт.
Надпис був великими буквами: ДАТИ РАНІ СПОКОЮ!

Ключові слова до цього допису:

1 відгук

  1. DaLes

    Гарна оповідка для діток.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.