Хай Бог тебе благословить

Що бачимо, цінуємо в чуді? Що залишається від чуда у нашому серці?

Розділ: Проповіді. Написав о.Віталій ~ 25 Липня, 2015. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Дорогі браття і сестри, чудо описане в Євангелії від Матея 14:14-22 пригадує нам Божу любов до людини і клопотання про її земські потреби. “Хліб наш насущний дай нам” – ми молимось і отримуємо, даючи нашу частину зусиль і решту помножує Бог. Щоправда завдяки технології виробництва людство теж навчилось “помножувати”, але вже з іншої причини і це вже перестало когось дивувати.
Чудо – це незвичайне …  що може стати звичайнимВсе надзвичайне привертає нашу увагу і дивує, а може і захоплює … Наш досвід життя показує, що ми можемо звикати до незвичайних явищ, які поступово можуть стати навіть будденними. Може тому в основі економічного успіху є постійна новизна? Щоб постійно дивувати чимось незвичайним і щоб постійно було бажання придбати щось нове, залишивши в стороні “старе”, яке якусь мить назад зачаровувало споживачів.
 Ми живемо у чудесному світі
Цей світ – це явне чудо! Так говорять прості люди і науковці. Чи ми бачимо це чудо?  Погляньмо на  чудесність довколишнього світу: природу, відносини між людьми, гармонійне поєднання між одним і другим.  Інколи нам звертають увагу на те, що ми звикли дивитися, але  перестали “бачити” дивовижність. І відкривши очі, які тільки тоді прекрасні емоції наповнюють наше серце ….? Це ж так прекрасно! – в захопленому дусі шепоче серце.
А для чого, чому ???
Коли емоційне захоплення проходить, тоді нашим розумом ми можемо торкнутись цікавих запитань: “а чому існує цей прекрасний світ, чому чуда творяться, навіщо довкола нас створена така чудесність?”
І відповідь на ці запитання нам може дати Творець, той, хто сам є чудесний і наповнений чудесністю.
У кожному Божому чуді – ми можмео відчути на собі дотик Божої любові, якщо не будемо зупинятися на самому чуді, а звернемо увагу на Творця цього невимовного і неописаного чуда!

Ти живеш – це не чудо?
Ти дихаєш – це не чудо?
Ти можеш бачити, слухати, спілкуватися – це не чудо?
Ти можеш їсти, ходити, спати – це не чудо?
Прожив день, ще один день – це  хіба не чудо?
А скільки ти чудес побачив у цьому дні?
коли закінчиться твій життєвий хлях, тоді буде ще одне чудо… Яке?
Якщо ти навчився бачити чуда за життя, то  вкінці життя ти зумієш його побачити!
 

Ключові слова до цього допису: ,

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.