Хай Бог тебе благословить

Бог приймає чисту пожертву і чистого серця

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 7 Вересня, 2009. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Одного багатого підприємця відвідав священик і попросив пожертву на будівництво храму. Чоловік був багатим і міг дати велику суму. Священик зауважив, що чоловік був релігійним, бо правильно привітався до священика і поцілував руку, та ікона стояла на його робочому столі. Все вказувало на те, що прохання буде вислухане і пожертва буде щедрою.

Директор дуже уважно вислухав, не перебиваючи, але із відповіддю не поспішив. Сказав, що сам прийде до храму і принесе пожертву. Так і сталось, але не так як гадалось.
Минуло кілька днів і підприємець прийшов до церкви. Приніс із собою конверті, а в ньому гроші. Звичайно, що священик поглянув в середину, щоб подивитися яку суму зазначити в “Подячній Грамоті для Жертводавця”. Поглянув і враз здивувався. Грошей було мало.
Відчув цей погляд поважний підприємець і сказав: Хіба не Ви самі говорили, що Бог приймає чисту пожертву, а гроші зроблені з гріхом можуть бути лише для купівлі мертвого поля. Пригадую ви про це говорили, згадуючи про зраду Юди про 30 срібняків. Ось, я прочувши про ваше прохання зумів заробити чесним трудом ці малі гроші, але вони для мене, як 2 вдовині лепти. Хоч їх є мало, але це насправді багато.

От подумати тільки: старі храми вистояли століття, а скільки новітні зможуть простояти, якщо збудовані на прокляті гроші?
Сім’ї новітніх багатих, заробітчан закордоном вже почали розвалюватись. Що прокляте, то продовження не має…

1 відгук

  1. Yur

    Усі гроші, що символізують матеріальні статки прокляті, як і та земля, що на ній вони заробляються (Буття 3:17)
    Храм же Господній — завжди святий.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.