Хай Бог тебе благословить

Ти можеш по-іншому

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 26 Листопада, 2007. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

квітОдного разу, я почав розмову з Господом: “ Господи, Ти покликав мене творити добрі діла, але скільки пам’ятаю випадків, коли я хотів зробити добре діло, але Ти не дозволив цього зробити, не створив для цього умов”.

Це я сказав щиро і навіть, опираючись на факти: “Пам’ятаєш того жебрака, якому я хотів дати милостиню, а у мене її не було. Я так довго дорікав собі за те, що не зробив того, що Ти казав: давати бідним милостиню. А ще, пригадуєш мого товариша у лікарні, який так сподівався, що я до нього прийду, розділю з ним його журбу і самотність, але цього не сталось – обов’язки зайняли весь час у мене і я не сповнив того, що Ти хотів: відвідати недужого. Так, тоді я пережив такий сором і докори сумління, що почувався дуже погано. А скільки ще було випадків, котрі залишили в мені лише біль і печаль та все через те, що хотів робити добро, а це не можливо. Я зрозумів, що у мені немає вини, це все Ти винний, бо не створюєш умов”.

Слова закінчились, мабуть, перейшов гнів. Настала тиша, а з нею прийшов спокій і знову слова, але почути їх можна було вже у незвичний спосіб – у моїй душі. Їх було мало, але саме вони змінили у мені багато:

“Ти можеш! Можеш багато, значно більше, ніж те, що лише ти хочеш, або гадаєш, як би це мало бути, як це сповнити. Ти можеш зробити щось інше, або по-іншому, але можеш, ти можеш побачити те, що зараз не бачиш! Ти можеш!”

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.