Господь чекає зустрічі

Loading

Господи, коли Ти створив людину, то наділив її даром спілкування. Людина могла безпосередньо спілкуватися з Тобою. Але стався гріх, що розірвав це спілкування. Людина перестала чути твій голос. Від того часу Ти постійно намагаєшся відновити це спілкування: між Творцем і Його творінням.
Тоді, коли люди перестали чути твій голос, то Ти вибрав людей, котрі промовляли від Твого імені, і їх назвали пророками. Але люди сказали, що ставлять під сумнів слова промовлені людиною.
Тоді, Ти надихнув вибраних людей, щоб записали Твоє Слово, і Ти почав промовляти словом написаним. З Нього зробили особливу книгу, яку назвали Книгою книг, Біблією.
Її почали шанувати і величати, але з часом залишили на стороні. Люди оправдали себе тим, що не кожен розумів мову, якою було написано твоє слово.
Тоді, Ти надихнув людей, котрі переклали Твоє Слово на різні мови і кожен уже розумів без труднощів.
Але і тут почулось нарікання, що лише деякі можуть мати цю книгу: багаті, або ж ті, котрі присвятили своє життя читанню цих слів.
Тоді, Ти дав натхнення до нових технологій і багато видавництв почало друкувати цю книгу, що незабаром стала найпоширенішою у світі.
Тепер кожен мав можливість придбати її, а багато отримало просто задаром. Здавалось би все. Та закиди Богу продовжувались.
Дорослі казали, що хочуть мати глибше пояснення того, що написано, а молоді відговорювались, що не цікаво – читати чорно-білі сторінки з пронумерованими реченнями.
Минув час і було написано багато книг – пояснення Біблії. Відкрились особливі біблійні факультети і курси з вивчення Святого Письма. З’явились кольорові Біблії, а згодом почали продукувати художні фільми, цікаві програми для ком’ютера і особливі Веб-сторінки в Інтернеті на біблійну тематику. Можна було б сказати, що Господь “іде в ногу з часом”.
Гідно подиву, що кожного разу Він далі шукає діалогу з людиною, але більш загадковим залишається те, що людина продовжує уникати цієї зустрічі, віднаходячи все нові і нові причини.
Та все ж, Господь чекає і далі буде чекати, пропонуючи все нові і нові форми спілкування з людиною. Чому?
Бо знає, якими є небезпечними для людини самотність і духовна пустота. Він знає: яким є великим багатство від спілкування з Творцем, з добрим Батьком Небесним, котрий просто любить і просто чекає, щоб обдарувати тебе цією любов’ю.

Залишити відповідь